چاقی مفرط در بین کودکان ۱۰ تا ۱۱ سال
۲۶ هزار کودک در انگلستان به چاقی مفرط مبتلا هستند

چاقی مفرط در بین کودکان ۱۰ تا ۱۱ سال

این ارقام بعد از آن منتشر شد که دیم سالی دیویس، وزیر بهداشت سابق، در راستای کاهش چاقی کودکان درخواست کرد تا غدا در وسائط حمل‌ونقل عمومی ممنوع شود.
افسردگی فصلی در پاییز

افسردگی فصلی در پاییز

در گذشته بار زندگی‌ها سبک‌تر بود و خانواده مفهوم گسترده‌تری داشت و این افسردگی هم زنگ و بوی تندی نداشت.
مغز‌هایی که زود پیر می‌شوند

مغز‌هایی که زود پیر می‌شوند

شاید تا امروز تصور می‌شد مهم‌ترین خطرات چاقی، افزایش فشار خون، دیابت، بیماری‌های قلبی، عروقی و نظایر این‌ها باشد، ولی مطالعات جدید نشان می‌دهد چاقی به یک عضو مهم دیگر بدن انسان صدمات جدی وارد می‌کند و آن مغز انسان است.
چگونه از پوستمان مراقبت کنیم؟

چگونه از پوستمان مراقبت کنیم؟

شستشوی روزانه هم اهمیت دارد، زیرا هم تمامی گرد و خاک‌ها، خرد و ریز‌ها و آلاینده‌های زیست‌محیطی را پاک می‌کند هم پوست را برای مالیدن موضعی فراورده‌های مراقبت از پوست آماده می‌کند.
قارچ بخورید؛ سرطان نگیرید

قارچ بخورید؛ سرطان نگیرید

کسانی که هفته‌ای یک یا دو بار قارچ می‌خورند، ۸ ٪ کمتر خطر ابتلا به آنکولوژی دارند. دانشمندان تأکید می‌کنند که حتی مصرف اندک قارچ‌ها در رژیم غذایی، مزایای ملموس برای سلامتی انسان در آینده به همراه خواهد داشت.
فواید خوردن تخم مرغ

فواید خوردن تخم مرغ

در نتیجه معلوم شد که خوردن یک تخم مرغ در روز، ۲۶ درصد خطر سکته مغزی را کاهش می‌دهد. همچنین تخم مرغ می‌تواند مانع از حمله قلبی شود.
خوب بخوابید تا بیشتر عمر کنید

خوب بخوابید تا بیشتر عمر کنید

نتایج این پژوهش که در مجله انجمن قلب آمریکا منتشر شد، نشان داد که در صورت خواب کمتر از شش ساعت در شب، احتمال حمله قلبی یا سکته مغزی در افرادی با شرایطی مانند فشار خون بالا یا دیابت نوع ۲، دو برابر بیشتر است.
مواد غذایی که خاصیت

مواد غذایی که خاصیت "ضد پیری" دارند

کسانی که می‌خواهند جوانی خود را حفظ کنند باید به آووکادو، گوجه فرنگی، زغال اخته و هندوانه توجه کنند. اولی سرشار از فیبر، پتاسیم و اسید‌های چرب است.
پیامد‌ها و خطرات سقط عمدی
سقط جنین عمدی می‌تواند باعث به وجود آمدن اختلالات اضطرابی شود

پیامد‌ها و خطرات سقط عمدی

زوجین باید بدانند که در سقط احتمال موفق نبودن اقدام وجود دارد. آن‌ها باید بدانند که به همین دلیل احتمال بروز مشکلات بعدی برای فرزند آن‌ها وجود دارد و به همین دلیل باید از انجام سقط پرهیز کنند.
سیب؛ ضدسرطان، ضدبیماری‌های قلبی
یک دلیل دیگر برای خوردن حداقل یک سیب در روز:

سیب؛ ضدسرطان، ضدبیماری‌های قلبی

یک فنجان چای، یک عدد سیب، یک عدد پرتقال، ۱۰۰ گرم بلوبری یا ۱۰۰ گرم کلم بروکلی می‌تواند بیش از ۵۰۰ میلی‌گرم از ترکیبات متنوع فلاونوئیدی را برای بدن تأمین کند.» آن‌هایی که در حدود ۵۰۰ میلی‌گرم فلاونوئید در روز مصرف کرده بودند، تا ۳۶ درصد کمتر احتمال داشت که طی ۲۳ سال آینده زندگی‌شان به دلیل هر نوع بیماری جان خود را از دست بدهند. این میزان مصرف فلاونوئید همچنین خطر «مرگ‌های ناشی از بیماری‌های قلبی» را تا ۳۸ درصد و خطر مرگ ناشی از سرطان را تا ۳۶ درصد کاهش می‌داد.
قهوه، چه فایده‌ای دارد؟

قهوه، چه فایده‌ای دارد؟

قهوه یکی از نوشیدنی‌های پرطرفدار در میان مردم دنیا است که هز یک به شیوه‌ای خاص آن را درست می‌کنند و در بسیاری از کشور‌ها مردم بر حسب عادت، روز خود را با این نوشیدنی شروع می‌کنند.
چای کیسه‌ای ضرر دارد؟

چای کیسه‌ای ضرر دارد؟

اربران بسیاری مخالف مصرف چای کیسه‌ای هستند و معتقدند افزایش بیماری‌ها از جمله سرطان به دلیل تغییر سبک زندگی و گرایش مردم به استفاده از چای کیسه‌ای و فست‌فود است.
۵