همه آنچه باید درباره
تنبیه زیر ذره‌بین

همه آنچه باید درباره "تنبیه کودکان" بدانید

روان‌شناسان دست به دست هم دادند تا بتوانند روشهای جایگزینی برای تنبیه کردن پیدا کنند، گرچه بسیاری از مادران معتقدند همانقدر که تنبیه بدنی بی‌فایده است خیلی از روشهای علم جدید هم نتیجه ندارد. اما به مرور روشهای جدید توانسته جایگزین تنبیه‌های قدیمی شود و ما کمتر خانواده‌ای را می‌بینیم که دست به روی بچه‌ها بلند کنند و راه حل منطقیشان «زدن» باشد.
همسران چگونه از هم ارث می‌برند؟

همسران چگونه از هم ارث می‌برند؟

یکی از آثار حقوقی عقد ازدواج دائم، ارث بردن مرد و زن از یکدیگر بعد از فوت یکی از آنهاست که مبنای این توارث در قرآن مجید آمده و قانون مدنی نیز به جزئیات و نحوه ارث‌بری و تفاوت‌های مقدار ارث مرد و زن پرداخته است.
مردان متأهل سالم ترند یا مردان مجرد؟

مردان متأهل سالم ترند یا مردان مجرد؟

مردان متأهل حال و روز بهتری دارند یا مجردها؟ کدام یک مغز و قلب سالم تری دارند؟ دانشمندان در مطالعات شان به نتایج مهمی درباره این موضوع رسیده اند که در مطلب حاضر بخشی از آن را می خوانید.
اصول آموزش مسائل جنسی به کودکان

اصول آموزش مسائل جنسی به کودکان

کودکان ما، چه دختر و چه پسر درخطر تهاجم بیماران جنسی هستند. کودک‌آزار‌ها معمولا افراد آشنایی هستند که ما آن‌ها را می‌شناسیم. البته به‌هیچ‌عنوان نباید از غریبه‌ها غافل شد. بسیاری از والدین، این سوال را دارند که از چه سنی می‌توانیم آموزش جنسی را شروع کنیم و دقیقا باید چه چیزهایی بگوییم.
8 نشانه همسر مناسب شما

8 نشانه همسر مناسب شما

هر قدر تلاش برای کسب آگاهی بیشتر باشد می توان امید داشت که به شناختی همه جانبه دست پیدا کرد که به طور طبیعی نتیجه یک شناخت دقیق و همه جانبه، انتخابی درست و بجاست که خود رمز دست یافتن به حیات مشترک پایدار است.
چگونه یک لباس مناسب بخریم؟

چگونه یک لباس مناسب بخریم؟

یک مهمانی ساده دعوت شده باشید، تا آن دیالوگ مشهور سریال خانه به دوش را از یکی از اعضای خانواده بشنوید که گوشه‌ای نشسته و با چهره‌ای غمگین می‌گوید:"خب من لباس چی بپوشم؟"
زندگی پیچیده با شکاک‌ها

زندگی پیچیده با شکاک‌ها

وقتی کنارش نیستید، تمام فکر و ذکرش این است که کجایید و چه می کنید و حتی وقتی کنارش نشسته اید، دوست دارد به مغزتان راه پیدا کند و فکر و خیال های تان را بخواند.
۶