عروس‌هایی که جای خانه بخت به بردگی جنسی می‌روند

عروس‌هایی که جای خانه بخت به بردگی جنسی می‌روند

در هفته‌های اخیر، بیش از ۲۰ چینی و دلالان پاکستانی، شامل حداقل یک کشیش کاتولیک، به جرم ارتباط داشتن با این ازدواج‌های بی شرمانه دستگیر شده اند. آژانس تحقیقات فدرال پاکستان به بی بی سی گفته است که «گروه‌های مجرم چینی زنان پاکستانی را بعد از عقد ازدواج به تجارت جنسی وادار می‌کنند.»
سفر به مکانی ناموجود در
در طبقه پنجم هتل "یانگاکدو" چه خبر بود؟

سفر به مکانی ناموجود در "کره شمالی"

دانشجوی آمریکایی "اتو وارمبیر" در سفر به کره شمالی و اقامت در هتل "یانگاکدو" بود که بازداشت و درنهایت کشته شد. "کلوین سان" پزشک آمریکایی شبی را در طبقه‌ای مخفی در این هتل سپری کرده بود و به دیگر مسافران هشدار می‌دهد از آن دور بمانند.
مصاحبه با سردبیر ویکی‌لیکس

"هر کاری کردند تا زندگی جولیان آسانژ را جهنم کنند"

آن‌ها یک بار لکه‌ای روی کلید لامپ دستشویی دیدند و گفتند که مدفوع جولیان آسانژ بوده است. رییس جمهور اکوادور از این گزارش به عنوان مدرکی استفاده کرد که بگوید جولیان آسانژ مدفوعش را روی در و دیوار سفارت می‌مالیده است. منظورم را می‌فهمید؟ آدم چقدر می‌تواند حقیر باشد و چنین بحث‌های سخیفی بکند.
جنتلمن عاشق‌پیشه‌ای که قاتل حرفه‌ای از آب درآمد
حقیقت داستان "بانی و کلاید" از زبان بانی واقعی

جنتلمن عاشق‌پیشه‌ای که قاتل حرفه‌ای از آب درآمد

اما ویلی سانچز وعدۀ یک آیندۀ تازه را می‌داد. بلانکه برای اولین بار در زندگیش کسی را می‌دید که لوسش می‌کند، او را برای خرید لباس به مغازه‌های خوب می‌برد و عطر‌های گران برایش می‌خرد. همۀ این‌ها او را تحت تاثیر قرار داده بود.
یتیم‌خانه‌های تقلبی!
در کامبوج چه خبر است؟

یتیم‌خانه‌های تقلبی!

هزاران کودک در کامبوج در حالی که والدینشان هنوز زنده‌اند، در یتیم‌خانه زندگی می‌کنند. برخی از این یتیم‌خانه‌ها تنها برای پول درآوردن از توریست‌ها راه‌اندازی شده‌اند. حال، تلاش‌هایی در حال انجام است که تا دوباره خانواده‌ها کنار هم جمع شوند، اما این کار به این سادگی‌ها نیست.
ماجرای آخرین بازماندگان آریایی‌ها؛ مردمی با خون خالص!

ماجرای آخرین بازماندگان آریایی‌ها؛ مردمی با خون خالص!

برای بسیاری، اصطلاح "آریایی" یادآور ایدیولوژی‌های سیاهی است. با این حال، این واژه برگرفته از واژۀ سانسکریت "آریا" است که به معنای "نجیب‌زاده است، و در اصل به مردمی اطلاق می‌شده که به یک زبان هندوایرانی سخن می‌گفته و از آسیای مرکزی به هند و ایران مهاجرت کرده بودند. بعد‌ها از این واژه برای اطلاق به گروه‌های قبیله‌ای که در دره‌های رود سند که امروز بخشی از پاکستان و هند است، می‌زیستند استفاده می‌شد. حالا گفته می‌شود که نوادگان ایشان، این اقلیت بسیار کوچک که امروزۀ در ناحیۀ لاداخ زندگی می‌کنند هستند.
در نخستین پست سازمان سیا، چه رمزی نهفته است؟
استراتژی سیا برای استخدام نیروهای جدید

در نخستین پست سازمان سیا، چه رمزی نهفته است؟

نخستین پست صفحه اینستاگرامی سازمان اطلاعاتی آمریکا (سیا) بسیار بازیگوشانه است. در این عکس یک میز با کلی اشیاء که یا روی آن یا اطراف آن وجود دارد، دیده می شود. یک کلاه کیس با مو‌های فرفری و خاکستری و چک‌های بانکی خارجی روی هم تلنبار شده، برخی از اشیاء را تشکیل می‌دهند.
افسانه‌‍ی زیبایی که زنان آفریقایی را به مرز تاسی رسانده

افسانه‌‍ی زیبایی که زنان آفریقایی را به مرز تاسی رسانده

«زنان با مو‌های فر شده احساس خردمندی بیشتری می‌کنند. نیمی از ما فکر می‌کنیم وقتی موهایمان فر زده و بلند است، زیباتر به نظر می‌رسیم و در جامعه بهتر پذیرفته می‌شویم.» نتایج یک تحقیق که در یکی از مجلات پزشکی در ژوهانسبورگ به چاپ رسیده است، نشان می‌دهد که یک سوم از زنان آفریقای جنوبی با ریزش موی ناشی از کشش زیاد یا traction alopecia درگیرند.
سرنوشت تلخ ثروتمندترین خانواده اسکاتلند در سریلانکا
سه فرزند غول میلیارد مد در حملات کشته شدند

سرنوشت تلخ ثروتمندترین خانواده اسکاتلند در سریلانکا

بر طبق مجله‌ی فوربس، اندرس هولچ پاولسن، ثروتمندترین مرد دانمارک با ثروتی به ارزش خالص ۷.۹ میلیارد دلار است و بعد از خریداری مجموعه‌ای از املاک تاریخی در اسکاتلند، گمان می‌رود بزرگترین ملاک در این کشور باشد. سه فرزند او در حملات تروریستی سریلانکا کشته شدند.
کشتار در کلمبو؛ حملات تروریستی در هتل‌های مجلل و کلیساهای سریلانکا

کشتار در کلمبو؛ حملات تروریستی در هتل‌های مجلل و کلیساهای سریلانکا

نیرو‌های امنیتی سریلانکا باید به پرسش‌های زیادی در این زمینه پاسخ دهند، زیرا با توجه به آن چه نخست وزیر این کشور، رانیل ویکرم سینگ، اعلام کرده است، «اطلاعاتی» درباره‌ی حملات احتمالی در دست بوده است. به نظر می‌رسد نخست وزیر سریلانکا به هشدار‌هایی اشاره می‌کند که سرویس‌های اطلاعاتی محلی حدود ۱۰ روز پیش دریافت کردند، مبنی بر اینکه «کلیسا‌های مشهور» هدف حملات انتحاری قرار خواهند گرفت.
خواص تناول سوسک!
در مزرعه پرورش سوسک چه می‌گذرد؟

خواص تناول سوسک!

لیو دائویوان، متخصص ارشد در مرکز درمانی یونگ که در شهر واقع یین‌‎چوان واقع است، می‌گوید که این حشرات خواص سم‌زدایی داشته و همچنین می‌توانند به عنوان یک ادرارآور عمل کنند. او می‌افزاید: "همچنین برای بهبود گلودرد، ورم لوزه، سیروز کبد، و افزایش ذخیرۀ مایعات موثر هستند. ".
میشل اوباما چطور به ستارۀ راک تبدیل شد؟
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا

میشل اوباما چطور به ستارۀ راک تبدیل شد؟

این روز‌ها نه تنها کتاب او در صدر فهرست پروفروش‌ترین‌ها جا خوش کرده که حضورش تضمین‌کنندهٔ افزایش مخاطبان هر برنامهٔ تلویزیونی یا مراسم اهدای جایزه شده است.
جستجوگران طلای شیطان

جستجوگران طلای شیطان

گوگرد مذاب از طریق لوله‌هایی که در کنار صخره‌ها وجود دارد به پای کوه ریخته می‌شود و به این ترتیب جامد و به رنگ زد درمی آید.
۵