تصاویر زیبا از شکوه و عظمت

تصاویر زیبا از شکوه و عظمت "ماه"

در طول هفته گذشته ماه ژوئن کسانی که ماه را مشاهده کرده اند با تصویر بسیار خیره کننده ماه مواجهه شده اند. بعضیا آن را توت فرنگی و یا نام قبایل در سراسر جهان نام گذاره کرده اند.
تصاویر/ نیلوفر آبی مازندارن

تصاویر/ نیلوفر آبی مازندارن

بوستان نیلوفر آبی یکی از جذاب‌ترین و زیباترین جاذبه‌های گردشگری استان مازندران است که ۴۵ هکتار وسعت دارد، سه حوضچه بزرگ طبیعی وجود دارد که در یکی از آن‌ها در مساحتی به میزان دو هکتار گل‌های زیبای نیلوفر آبی توجه گردشگران را به خود جلب می‌کند.
تصاویر/ ارگ کریم خان

تصاویر/ ارگ کریم خان

ارگ کریمخان در سال ۱۱۰۸ هجری قمری به دستور کریم خان زند در شیراز ساخته شد. تصاویر حال و هوای مردم و جریان زندگی در‌کنار یکی از برج‌های چهارگانه ارگ کریم خان را روایت می‌کند که به مرور زمان و بر اثر نشست پی، بنا دچار انحراف شده است.
تصاویر/ دورنمای کشورها

تصاویر/ دورنمای کشورها

نمایشگاه "فضای آزاد" از ۲۶ می‌تا ۲۵ نوامبر در ونیز ایتالیا برپا خواهد بود. در این نمایشگاه آثار برخی از معماران حرفه‌ای جهان به نمایش گذاشته خواهد شد. این آثار معماری به سبک نوین را در معرض دید عموم قرار می‌دهد.
تصاویر/ طبیعت ماسال

تصاویر/ طبیعت ماسال

ماسال شهری در استان گیلان است که در کنار کوه‌های تالش واقع شده است. فاصله ماسال از شهر تالش ۶۰ کیلومتر و با رشت ۵۵ کیلومتر فاصله دارد
برندگان مسابقه عکاسی حیات‌وحش

برندگان مسابقه عکاسی حیات‌وحش

مسابقه عکاسی از طبیعت توسط "انجمن حمایت از حیات وحش آلمان" برگزار شد. استعداد‌های زیادی از سراسر اروپا توانستند در این مسابقات شرکت کنند. برنده این مسابقات "ماکسیمیلیان هارنیش" از کشور آلمان با ثبت تصویری از یک "عقاب طلایی" بود.
تصاویر/ زمین و مردم

تصاویر/ زمین و مردم

تصاویر برگزیده سردبیر نشنال جئوگرافیک (دیوید لی) از عکس‌های ارسالی عکاسان سراسر جهان را می‌بینیم.
تصاویر/ روستای عقدا - یزد

تصاویر/ روستای عقدا - یزد

روستا عقدا در استان یزد در مرکز ایران قرار دارد. این روستا در بخش عقدا از توابع شهرستان اردکان قرار دارد.
تصاویر/ تاریکی‌های قابل رؤیت ولی شگفت‌انگیز

تصاویر/ تاریکی‌های قابل رؤیت ولی شگفت‌انگیز

کلاریس بونت از گوشی هوشمند خود برای تعامل بین افراد، نور و معماری استفاده می‌کند و سپس تصاویر را با استفاده از مدل‌های مختلف بازسازی می‌کند. نتایج حاصل از کار‌های هنری شاد است که به نظر می‌رسد عکس‌های شگفت انگیزی خلق شده باشد.
تصاویر/ مراسم عجیب و غریب

تصاویر/ مراسم عجیب و غریب "بازگشت به عقب"

جشن "ورای" (بازگشت به عقب) هرساله در شهر "لن کاشیر انگلستان" (شهری در شمال غربی انگلستان) برگزار می گردد. قدمت این مراسم چیزی حدود 25 سال است. و راهپیمایی می کنند. آنها به دنبال ثبت رکوردی جهانی در کتاب گینس هستند.
۳