تصاویر/ عظمت کوه‌های یخ

تصاویر/ عظمت کوه‌های یخ

فریدریش از مناطق گرمسیری تا مناطق سرد و قطبی را رفته است و مناظر همه این مناطق را با دوربینش ثبت کرده است، ولی با این حال هیچ صحنه‌ای به اندازه مشاهده و عکاسی از کوه یخ آن هم از منظره زیر آب، او را هیجان زده نکرده است
تصویر/ بهترین عکس سال

تصویر/ بهترین عکس سال

عکس جوانی سودانی را در در حال شعرخوانی در تظاهرات اعتراضی سال گذشته این کشور نشان می‌دهد. سیمای پرالتهاب جوان در حلقه سایر جوانان، تنها با برق نور تلفن‌های همراه روشن شده است.
تصاویر/

تصاویر/ "کرونا" به روایت هنر خیابانی

هنرمندان گرافیتی با استفاده از هنر، پیام وحدت و قدرانی از کادر پزشکی و درمان را منتقل می‌کنند.  هنر خیابانی به لطف در دسترس بودن برای بخش زیادی از اقشار جامعه، در انتقال پیام موفق بوده است.
تصاویر/ رد پای کرونا در تابلو‌های مشهور جهان!

تصاویر/ رد پای کرونا در تابلو‌های مشهور جهان!

این هنرمند پیشکسوت با استفاده از نماد‌های ویروس جهان‌شمول کرونا از دستمال کاغذی و ژل‌های ضدعفونی کننده گرفته تا ماسک و دستمال کاغذی در آثار مشهور هنری جهان، کورنا را به تاریخ دنیای هنر‌های تجسمی برده است.
تصاویر/ جهان در آزادی

تصاویر/ جهان در آزادی

ویدیو مپینگ ترکیبی از نور و تصویر همراه با صدا و موسیقی است به طوری که قادر به انداختن تصاویر بر روی سطوح مختلف مانند نمای ساختمان‌ها، دکور‌های نمایشی، فضا‌های داخلی و احجام مختلف با هدف مشخص می‌باشد.
تصاویر/ ۱۰ پدیده حیرت‌انگیز در معماری مدرن

تصاویر/ ۱۰ پدیده حیرت‌انگیز در معماری مدرن

خط لوله گاز اروپای شمالی که بیشتر با نام نورد استریم (Nord Stream) شناخته می‌شود یک خط لوله گاز در زیر آب‌های دریای بالتیک است. این مسیر دو خطر لوله گاز موازی دارد که در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ به بهره برداری رسیده است.
تصاویر/

تصاویر/ "بهار" در آثار نقاشان بزرگ 

برخی از منتقدان هنری از تابلو نقاشی «باغ گلی در بهار» اثر «کلود مونه» به عنوان برترین تابلو نقاشی سبک «امپرسیونیسم» با موضوع «بهار» یاد می‌کنند. این تابلو باغ گلی در دهکده «ژیورنی» را به تصویر می‌کشد.
تصاویر/ عکاسی که با نور نقاشی می‌کند

تصاویر/ عکاسی که با نور نقاشی می‌کند

این تکنیک نیازمند خلاقیت و تمرین مداوم است. نیاز به اراده و پشتکار قوی دارد. همچنین نیاز به ساخت و استفاده از ابزار‌های جدید دارد تا ازین طریق به نتایج و عکس‌های دلخواه رسید و کاری حرفه‌ای ارائه داد.
تصاویر/ زیباترین رودخانه‌های جهان

تصاویر/ زیباترین رودخانه‌های جهان

رودخانه‌ها همانند تالاب‌ها و جنگل‌ها از زیباترین اکوسیستم‌های جهان به شمار می‌روند. حضور، زندگی در کنار رودخانه تاثیرات مثبت فراوانی بر ایجاد آرامش و سلامت روانی انسان‌ها به همراه دارد.
۴