ویدیو/ بازسازی کاخ ملکه انگلیس

ویدیو/ بازسازی کاخ ملکه انگلیس

در این ویدیو بازسازی کاخ ملکه انگلیس (باکینگهام) را مشاهده می‌کنید. کاخ باکینگهام در لندن اقامتگاه اصلی خانواده سلطنتی بریتانیا است.
ویدیو/ سیاستمداران رقاص!

ویدیو/ سیاستمداران رقاص!

یکی از سرگرمی‌های مردم لذت بردن از حرکات جالب و غیر عادی افراد معروف دنیا است. همواره شخصیت سیاستمداران برجسته جهان زیر ذره بین رسانه‌های دنیا قرار گرفته است. مدتی است که رقص نخست وزیر انگلیس خانم ترزا می‌سوژه رسانه‌های خارجی شده و تیتر یک رسانه‌های خبری است. اما جالب است که بدانید او تنها سیاستمداری نیست که علاقه به رقص و حرکات موزون دارد. چند وقت پیش رقص پوتین با وزیر خارجه اتریش رسانه‌های دنیا را تکان داد. حالا در گزارشی قرار است حرکات موزون و خنده دار سیاستمداران دنیا را بررسی کنیم.
ویدیو/ دفتر کاری ترامپ چه شکلی است؟

ویدیو/ دفتر کاری ترامپ چه شکلی است؟

در این ویدیو تصویر کامل دفتر کاری رئیس جمهوری آمریکا دونالد ترامپ را مشاهد می‌کنید. بعد از آن که وی به صورت رسمی سکان هدایت آمریکا را به دست گرفت، باید ایام هفته را در کاخ سفید گذرانده و آخر هفته‌ها به برج خودش در منهتن باز گردد.
ویدیو/ شهامت دختربچه در گرفتن سارقان!

ویدیو/ شهامت دختربچه در گرفتن سارقان!

دوربین مخفی که درخیابان یک سرقت را ثبت و ضبط کرده لحظه جالبی را نشان می‌دهد. در این ویدیو یک دختر ۸ ساله توانست با شهامت عجیبی یک گروه ازسارقان را به دام بیندازد.
۳