قتل زن صیغه‌ای
چمـــن‌های خــون آلــود

قتل زن صیغه‌ای

درگیری‌های جداگانه در پارک‌های مشهد، درحالی طی چند ساعت دو حادثه مرگبار را رقم زد که تحقیقات گسترده برای دستگیری عاملان یکی از نزاع‌ها همچنان ادامه دارد وعامل قتل دیگر نیز به جرم خود اعتراف کرده است.
کد خبر: ۵۸۱۵۷
بازدید : ۵۶۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
قتل زن صیغه‌ای به دست همسرش
 
خلیل سجادپور| درگیری‌های جداگانه در پارک‌های مشهد، درحالی طی چند ساعت دو حادثه مرگبار را رقم زد که تحقیقات گسترده برای دستگیری عاملان یکی از نزاع‌ها همچنان ادامه دارد وعامل قتل دیگر نیز به جرم خود اعتراف کرده است.
 
قتل زن صیغه‌ای در پارک ملت
اولین حادثه مرگبار که روی چمن‌های پارک ملت مشهد عصر روز چهارشنبه گذشته رخ داد، از آن جا آغاز شد که مردی ۶۲ ساله همسر صیغه‌ای اش را در حالی روی نیمکت پارک دیده بود که دو پسر جوان نیز اطراف وی نشسته بودند. مرد مذکور بی محابا به سوی همسرش رفت و با چهره‌ای خشم آلود کارد بزرگ را از داخل پلاستیک بیرون کشید.
 
او در حالی که فریاد می‌زد چرا پاسخ تلفن هایم را نمی‌دهی، مقابل چشم رهگذران و پارک نشینان به سوی زن ۳۵ ساله حمله ور شد. زن جوان که خود را در یک قدمی مرگ می‌دید، وحشت زده و هراسان به داخل چمن‌ها دوید تا از چنگ همسر خشمگینش بگریزد، اما مرد ۶۲ ساله خود را به او رساند و از پشت سر ضرباتی را با نوک تیز کارد به پیکر وی فرود آورد.
 
زن مذکور که با این ضربات روی چمن‌ها افتاده بود، از شدت ترس خودش را جمع کرد، ولی در همین لحظه ضربه مرگبار دیگر کارد بزرگ به قفسه سینه اش نشست و نفس هایش به شماره افتاد.
 
مردم با دیدن این صحنه هولناک، بلافاصله با پلیس و نیرو‌های امدادی تماس گرفتند و از فرار مرد مهاجم نیز جلوگیری کردند. دقایقی بعد زن ۳۵ ساله به بیمارستان فارابی مشهد انتقال یافت، اما تلاش پزشکان و کادر درمانی برای نجات او به نتیجه نرسید و این زن جوان بر اثر عوارض ناشی از اصابت کارد بزرگ آشپزخانه، جان خود را از دست داد.
 
با گزارش این حادثه تلخ به بازپرس ویژه قتل عمد، تحقیقات قضایی درحالی از حدود ساعت ۱۱ شب چهارشنبه آغاز شد که کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، بررسی‌های تخصصی خود را با صدور دستورات ویژه‌ای از سوی قاضی احمدی نژاد ادامه می‌دادند.
 
مرد ۶۲ ساله که با دستور مقام قضایی به مقر انتظامی منتقل شده بود در همان دقایق اولیه بازجویی لب به اعتراف گشود و راز جنایت هولناک خود را فاش کرد. این مرد به کارآگاهان گفت: چند سال قبل وقتی همسرم فوت کرد من با یکی از دخترانم که مجرد است به زندگی ادامه دادم.
 
این درحالی بود که دو دختر دیگرم ازدواج کرده و به دنبال سرنوشت خودشان رفته بودند. متهم این پرونده جنایی افزود: حدود یک سال قبل با زن جوانی آشنا شدم که در منطقه هاشمیه سکونت داشت. بعد از مدتی او را به عقد موقت خودم درآوردم و ماهانه مبلغی حدود ۵۰۰ هزار تومان به او می‌پرداختم، ولی همه ماجرا از آن جا آغاز شد که از حدود ۱۰ روز قبل، آن زن دیگر به تماس‌های من پاسخی نمی‌داد تا این که عصر روز چهارشنبه وقتی از پارک ملت عبور می‌کردم ناگهان همسرم را دیدم که با دو جوان غریبه روی نیمکت پارک نشسته است.
 
خودم را از دید او مخفی کردم و به منزلم رفتم. چای نوشیدم و در حالی که افکارم به شدت درگیر بود کارد بزرگ آشپزخانه را داخل پلاستیک گذاشتم و دوباره از سمت بولوار امامت به درون پارک رفتم.
آن‌ها در نقطه‌ای که میز‌های شطرنج گذاشته شده است و در مکانی خلوت نشسته بودند. در یک لحظه کارد را بیرون
 
کشیدم و به سوی همسرم حمله کردم. او فرار کرد، اما من بلافاصله به او رسیدم و ضربات چاقو را بر پیکرش فرود آوردم. گزارش خراسان حاکی است، در پی اعترافات صریح متهم، دستور بازداشت موقت وی از سوی قاضی احمدی نژاد صادر شد تا تحقیقات بیشتری از سوی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی درباره ادعا‌های متهم صورت گیرد.
 
قتل در پارک رجاء
هنوز تحقیقات قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد و کارآگاهان اداره جنایی درباره جنایت هولناک پارک ملت ادامه داشت که دوباره زنگ تلفن قاضی ویژه قتل عمد به صدا درآمد و خبر قتلی دیگر در بی سیم‌های پلیس پیچید. خلاصه این خبر حاکی از آن بود که جوان ۱۹ ساله‌ای به ضرب چاقوی افراد ناشناس در پارک رجاء منطقه شهرک شهید رجایی مشهد به قتل رسیده است.
 
در پی دریافت این خبر بلافاصله قاضی احمدی نژاد در کنار کارآگاهان پلیس آگاهی و در حالی که عقربه‌های ساعت از ۲ بامداد گذشته بود عازم بیمارستان شهید هاشمی نژاد شدند. بررسی‌های مقدماتی بیانگر آن بود که جوان ۱۹ ساله، طی درگیری با چند نفر در پارک رجاء مجروح شده که پس از انتقال به مرکز درمانی جان باخته است. تحقیقات شبانه مقام قضایی و کارآگاهان به محل نزاع کشیده شد، جایی که چمن‌های پارک رنگ خون گرفته بود.
 
بررسی‌های غیرمحسوس و اظهارات شاهدان حکایت از آن داشت که چند جوان به دو زن که همراه سه مرد بودند، نگاه می‌کردند که همین موضوع منجر به کشمکش و مشاجره بین آن‌ها شد، اما در این میان ناگهان برق تیغه‌های چاقو در هوا درخشید و سینه پسر ۱۹ ساله‌ای را شکافت.
 
اگرچه ضاربان از محل گریخته اند، اما با دستگیری سه مظنون، عاملان اصلی جنایت توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی شناسایی شده اند که عملیات اطلاعاتی برای دستگیری آنان ادامه دارد.
 
منبع:  روزنامه خراسان
برچسب ها: زن صیغه حادثه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین