درخواست مادر داغ‌دیده برای قتل دخترانش

درخواست مادر داغ‌دیده برای قتل دخترانش

من دخترانم را از دست داده‌ام و درخواست دیه هردوی آن‌ها را از بیت‌المال دارم، چراکه سال‌های زیادی از عمرم را صرف دخترانم کردم و حالا هم می‌خواهم با این دیه کاری برای شادی روح دخترانم انجام بدهم
کد خبر: ۷۰۹۶۴
بازدید : ۱۱۹۶۱
۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
مرد معتاد بعد از قتل دخترانش خودکشی کرد
 
مادر دو دختر که فرزندانش به دست پدر خانواده به قتل رسیده‌اند، به دلیل اینکه قاتل خودکشی کرده است، درخواست دریافت دیه از بیت‌المال کرد. ۲۰ شهریورماه دو سال قبل زنی به مأموران پلیس گفت: جسد دو فرزند و شوهرش را در خانه پیدا کرده است.
 
بلافاصله مأموران پلیس به خانه موردنظر رفتند و تحقیقات خود را آغاز کردند. دختران که ۲۴ و ۱۸ ساله بودند، با چاقو به قتل رسیده بودند و پدر خانواده که مردی ۵۵ ساله بود، به دلیل قطع‌شدن رگ دستش جان خود را از دست داده بود. کارآگاهان بررسی صحنه جرم، بعد از جمع‌آوری مدارک، اجساد را به پزشکی‌قانونی انتقال دادند، هرچند در ابتدا تصور می‌شد این دو دختر و پدرشان، هر سه به قتل رسیده‌اند، اما تحقیقات بعدی نشان داد ضارب دو دختر جوان پدرشان بوده و پدر نیز خودکشی کرده است.

مادر این دو دختر به بازپرس گفت: شوهرم سال‌ها بود که اعتیاد داشت و ما با هم مشکلات زیادی داشتیم و به‌شدت درگیر می‌شدیم. دخترم همیشه طرف من را می‌گرفت. شوهرم با خانواده‌اش اختلاف مالی هم داشت. این اختلاف مالی و اعتیاد شدید باعث شده بود ما زندگی فقیرانه‌ای داشته باشیم.
 
من با شوهرم همیشه بحث داشتم، چون دخترانم بزرگ شده بودند و امکانات می‌خواستند. آن‌ها دخترانی جوان بودند که به ظاهر و زیبایی‌شان توجه داشتند، اما فقر شوهرم آن‌ها را در محدودیت قرار می‌داد. شوهرم به شیشه اعتیاد داشت و وقتی می‌کشید، حالش بد می‌شد. مدت‌ها بود که ما با هم رابطه‌ای نداشتیم، بچه‌ها هم دوست نداشتند او را ببینند، چون همیشه در خانه دعوا و کتک‌کاری بود.
 
این زن ادامه داد: مدت‌ها بود که شوهرم زیاد در خانه حضور نداشت و بیشتر وقتش را بیرون می‌گذراند. روز حادثه من صبح زود از خانه خارج شدم و زمانی که برگشتم، با اجساد دخترانم روبه‌رو شدم. همسایه‌ها در جریان تحقیقات پلیسی اعلام کردند مردی میان‌سال را دیده‌اند که وارد خانه شده و صدای درگیری را هم شنیده‌اند، اما تصور نمی‌کردند این درگیری به قتل منجر شود.

همچنین مشخص شد مرد معتاد با ضربات متعدد چاقو دخترانش را کشته است. بعد از انجام آزمایشات سم‌شناسی معلوم شد این مرد قبل از قتل مقدار زیادی ماده مخدر شیشه استفاده کرده و کاملا تحت‌تأثیر آن بوده است. این در حالی بود که مأموران در محل وقوع قتل یک نامه پیدا کردند که دستخط مرد ۵۵ ساله روی آن بود.
 
مرد میان‌سال در آن نامه نوشته بود: من صبح که همسرم نبود دخترانم را به قتل رساندم و حالا هم می‌خواهم خودکشی کنم. عامل بدبختی و فقر من کسی است که پولم را بالا کشیده و نمی‌دهد. ما زندگی خوبی داشتیم، اما کسی که پولم را نداد، خانواده‌ام و من را به خاک سیاه نشاند. دیگر طاقت ندارم. من در کمال صحت عقل اعلام می‌کنم دخترانم را کشته‌ام و می‌خواهم بعد از این نامه خودکشی کنم.

این مرد در نامه نوشته بود از اینکه نتوانسته پدر خوبی برای فرزندانش باشد ناراحت است و احساس بدی دارد.
با توجه به مدارکی که جمع‌آوری شده بود، پرونده به دلیل خودکشی متهم بسته شد تا اینکه مدتی قبل مادر این دو دختر درخواست دریافت دیه از بیت‌المال کرد.
 
این درخواست دیروز در شعبه ۲ دادگاه کیفری استان تهران مورد رسیدگی قرار گرفت. مادر مقتولان در دادگاه خطاب به قضات گفت: دخترانم بچه‌های بسیار خوبی بودند، با اینکه پدرشان اعتیاد داشت و تحمل چنین مسئله‌ای برای دختران خیلی سخت است، اما آن‌ها تلاش می‌کردند پدرشان مواد را ترک کند و به زندگی سالم برگردد، البته تلاش آن‌ها فایده‌ای نداشت و شوهرم قبول نمی‌کرد درمان شود، ضمن اینکه او مسئله‌ای هم با خانواده‌اش داشت. اختلاف مالی آن‌ها باعث شده بود شوهرم وضعیت بدتری پیدا کند، اما مشکل اصلی من با او اعتیادش بود و ما سر این مسئله خیلی با هم درگیری داشتیم.

این زن همچنین درباره وضعیت خانواده شوهرش گفت: دو برادر دیگر شوهرم نیز خودکشی کرده‌اند و ما ارتباط چندانی با هم نداریم.

این زن گفت: من دخترانم را از دست داده‌ام و درخواست دیه هردوی آن‌ها را از بیت‌المال دارم، چراکه سال‌های زیادی از عمرم را صرف دخترانم کردم و حالا هم می‌خواهم با این دیه کاری برای شادی روح دخترانم انجام بدهم. بنا بر این گزارش، قضات با پایان گفته‌های این زن برای تصمیم‌گیری در این خصوص وارد شور شدند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه