بهترین فرصت برای سرمایه‌گذاری، تا پایان ۲۰۲۰
توصیه بانک آمریکایی به فعالان بازار طلا:

بهترین فرصت برای سرمایه‌گذاری، تا پایان ۲۰۲۰

بانک ولز فارگو پیش بینی کرده است که بازار سهام طی سال آینده با نوسانات شدیدی روبه‌رو خواهد شد. گرچه احتمال وقوع رکود اقتصادی وجود دارد، ولی این مساله تا ۱۲ ماه آینده به وقوع نخواهد پیوست.
کد خبر: ۷۳۵۲۳
بازدید : ۶۳۳۵
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶
بانک ولز فارگوی آمریکا نسبت به نوسانات شدید بازار‌های مالی و سهام جهان طی ماه‌های آینده هشدار داده است. به گزارش اقتصادنیوز، بانک ولز فارگو در تازه‌ترین گزارش خود اعلام کرد: تصمیم‌گیری برای انجام مبادلات تجاری بر اساس تیتر‌های اخبار روزانه، در نهایت نتایج مطلوبی به همراه نخواهد داشت. سرمایه گذاران باید استراتژی‌های سرمایه‌گذاری داشته باشند و ریسک بازار‌های مختلف را در سرمایه‌گذاری‌های خود مد نظر قرار دهند.

ولز فارگو در ادامه افزود: از نظر تاریخی هر زمان که بازار‌های مالی و سهام با افت چشمگیر روبه‌رو می‌شود، تقاضا برای دارایی‌هایی مثل طلا و اوراق قرضه به شدت افزایش می‌یابد. تنش‌های سیاسی و نگرانی‌های مربوط به اوضاع اقتصادی جهان نیز عامل مهمی برای رشد تقاضای طلا و سایر فلزات گرانبها خواهد بود.
 
چرخه رونق اقتصادی آمریکا در شرایط کنونی، طولانی‌ترین روند را از اواسط قرن ۱۹ میلادی داشته است. اقتصاد آمریکا در ۱۲۶ ماه گذشته با رشد و رونق نسبی روبه‌رو بوده است. بانک ولز فارگو پیش بینی کرده است که بازار سهام طی سال آینده با نوسانات شدیدی روبه‌رو خواهد شد.
 
گرچه احتمال وقوع رکود اقتصادی وجود دارد، ولی این مساله تا ۱۲ ماه آینده به وقوع نخواهد پیوست. این بانک آمریکایی به سرمایه گذاران توصیه کرده است که سبد سرمایه‌گذاری خود را برای سال ۲۰۲۰ میلادی به طلا، اوراق قرضه و سهام کم نوسان اختصاص دهند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین