قیمت آپارتمان‌های ۱۰ تا ۲۰ ساخت تهران

قیمت آپارتمان‌های ۱۰ تا ۲۰ ساخت تهران

قیمت هر مترمربع از یک آپارتمان مسکونی ۱۲ سال ساخت در خیابان بهار بلوار قیطریه، ۲۲ میلیون تومان اعلام شده که علت این قیمت‌گذاری نسبتا مناسب، فقدان پارکینگ و انباری برای واحد مذکور از این ساختمان است.
کد خبر: ۷۳۶۱۷
بازدید : ۶۴۷۰
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷
دلیل تعداد قابل‌توجه آپارتمان‌های با قیمت مناسب در بازه سن بنای ۱۰ تا ۲۰ سال ساخت را باید در میزان امکانات آن‌ها جست‌وجو کرد.
 
با شروع فصل پاییز افزایش نسبی آپارتمان‌های ۱۰ تا ۲۰ سال ساخت نسبت به گروه‌های سنی پایین‌تر بیش از پیش در بازار مسکن مشهود شده است. از طرفی بررسی فایل‌های موجود در موتور‌های جست‌وجوی معتبر ملکی نشان می‌دهد تعداد زیادی از این املاک در گروه آپارتمان‌های «قیمت‌مناسب» قابل دسته‌بندی هستند.

دقت در امکانات و موقعیت فایل‌های مذکور نشان می‌دهد علت ازدیاد املاک قیمت‌مناسب در این گروه سنی چیست. املاک بیش از ۱۰ ساله اغلب یک، دو یا یکی از هر سه امکان ضروری ملک یعنی آسانسور، پارکینگ و انباری را ندارند و به همین دلیل قیمت آن‌ها به نسبت سطح قیمت منطقه کاملا مناسب‌تر است.
 
به‌عنوان مثال قیمت هر مترمربع از یک آپارتمان مسکونی ۱۲ سال ساخت در خیابان بهار بلوار قیطریه، ۲۲ میلیون تومان اعلام شده که علت این قیمت‌گذاری نسبتا مناسب، فقدان پارکینگ و انباری برای واحد مذکور از این ساختمان است. البته «نیاز به بازسازی» نیز علت دیگری برای قیمت مناسب پیشنهادی برخی از این املاک است.
 
در برخی موارد مالک به دلیل پول‌لازم بودن یا به هر علت دیگری، تمایلی به بازسازی ملک خود برای عرضه با قیمت بالاتر ندارد و حاضر است آن را با بهای مناسب نسبت به سطح قیمت منطقه فایل کند.

واسطه‌ها می‌گویند از هر ۱۰ آپارتمان ۱۰ تا ۲۰ سال ساخت در بازار مسکن شاید یک یا دو مورد از آن‌ها با قیمت گزاف فایل شده باشد و مالک روی قیمت خارج از عرف خود اصرار کند.
 
قیمت آپارتمان‌های ۱۰ تا ۲۰ ساخت تهران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین