آخرین اطلاعات از پرونده روح‌الله زم

آخرین اطلاعات از پرونده روح‌الله زم

غیر از خود روح‌الله زم فرد دیگری از بخش‌های مختلف چه در دولت و چه در قوه و چه در نیرو‌های مسلح بازداشت نشده است.
کد خبر: ۷۳۷۱۷
بازدید : ۷۱۲۴
۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹
سخنگوی قوه‌قضائیه اعلام کرد که غیر از خود روح‌الله زم فرد دیگری از بخش‌های مختلف چه در دولت و چه در قوه و چه در نیرو‌های مسلح بازداشت نشده است. او همچنین با تاکید بر اینکه نباید بی‌جهت گمانه‌زنی شود، گفت: توصیه‌ام این است که انگشت اتهام به سمت یکدیگر روانه نکنید.
 
غلامحسین اسماعیلی درحالی نسبت به گمانه‌زنی‌های روز‌های اخیر درباره بازداشت افرادی دررابطه با پرونده روح‌الله زم، مدیرکانال آمدنیوز واکنش نشان داد که طی روز‌های گذشته یکی از نمایندگان مجلس، از بازداشت برخی افراد در نهاد ریاست‌جمهوری خبر داده بود.

خبری که البته از سوی رئیس حراست نهاد ریاست‌جمهوری تکذیب شد. در همین ارتباط روز گذشته سخنگوی قوه‌قضائیه در یک نشست خبری در پاسخ به سوالی درباره اینکه در فضای مجازی ادعا‌هایی مطرح شده که افرادی از ریاست جمهوری و قوه‌قضائیه با روح‌الله زم و آمدنیوز در ارتباط بودند و دستگیر شدند، آیا این موضوع صحت دارد، گفت: اجازه بدهید دستگاه‌های امنیتی و قضایی بررسی دقیق خود را انجام دهند، البته ما اطلاعات ذی‌قیمتی در این حوزه به‌دست آورده‌ایم، اما بعد از دستگیری زم هیچ دستگیری جدیدی انجام نشده است.

به گزارش «ایسنا» وی گفت: قبلا در بخش‌هایی که اطلاع‌رسانی شد و مستند ایستگاه پایانی دروغ پخش شد، افرادی در آن فرآیند دستگیر شده بودند و قبل از این قصه رسیدگی و محکوم شدند، اما در برهه اخیر دستگیری جدید نداشته‌ایم.

اسماعیلی گفت: به همه فریب خوردگان در داخل و خارج کشور که با اعتماد به سرویس‌های بیگانه و اعتماد به دشمن اقداماتی را علیه مردم و کشور و نظام انجام می‌دهند و به دول خارجی دلگرم هستند، توصیه می‌کنم که آن‌ها از این قصه درس عبرت بگیرند و بدانند سرویس‌های بیگانه قابل اعتماد نیستند.
 
ما ثابت کردیم که در هوا پهپاد دشمن را شناسایی و پهپاد رادار گریز را تحت تعقیب قرار می‌دهیم و خود سرویس‌ها را مدیریت می‌کنیم، بنابراین با ریسمان پوسیده دول خارجی و سرویس‌های اطلاعاتی آن‌ها خود را به چاه نیندازند و به فکر بازگشت به آغوش ملت و کشور باشند و الا در آینده‌ای نه چندان دور سرنوشتی مشابه روح‌الله زم در انتظار آنهاست، این بزرگ آن‌ها بود که به دام افتاد.
 
همزمان روز گذشته سایت گرداب با صدور بیانیه‌ای از همه مرتبطان و همکاران شبکه معاند آمدنیوز که تاکنون موفق به اعلام برائت نشده‌اند خواست برای ابراز ندامت و تخفیف مجازات احتمالی با این مجموعه ارتباط برقرار کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین