قتل برادرزنی که خانه‌اش را می‌خواست

قتل برادرزنی که خانه‌اش را می‌خواست

در تحقیقات میدانی مشخص شد عامل قتل فردی به نام مسعود ۳۲ ساله و داماد خانواده بود که برادرزنش حمید ۴۲ ساله را با چاقو به قتل رسانده و از صحنه جنایت متواری شده است.
کد خبر: ۷۴۴۰۹
بازدید : ۱۱۳۵۲
۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
مرد جوان که مستأجر خانه برادرزنش بود وقتی فهمید او می‌خواهد خانه‌اش را بفروشد، با چاقو سراغش رفت و وی را به قتل رساند.
 
این جنایت ساعت ۱۳ ظهر یکشنبه ۲۶ آبان به کلانتری مهرشهر کرج اطلاع داده شد. بلافاصله تیم ویژه‌ای از کارآگاهان جنایی در محل جنایت که یک ساختمان نیمه‌کاره بود، حضور یافتند؛ در نخستین تحقیقات مشخص شد مقتول از ناحیه پهلو به‌شدت زخمی شده و جان باخته است. به این ترتیب، تحقیقات پلیس برای دستگیری عامل جنایت شروع شد.
 
در تحقیقات میدانی مشخص شد عامل قتل فردی به نام مسعود ۳۲ ساله و داماد خانواده بود که برادرزنش حمید ۴۲ ساله را با چاقو به قتل رسانده و از صحنه جنایت متواری شده است. مسعود خیلی زود دستگیر شد. او در بازجویی به کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی گفت: من و همسرم در خانه برادرزنم مستأجر بودیم.
 
روز حادثه از محل کار به خانه آمده بودم که همسرم را در حال گریه دیدم. وقتی از او علتش را پرسیدم، گفت: امروز برادرم به اینجا آمد و گفت: می‌خواهد خانه‌اش را بفروشد و ما باید خانه را تخلیه کنیم. همان موقع به برادرزنم زنگ زدم و بعد به محل کارش رفتم.
 
او در کار ساختمان‌سازی بود و وضع مالی خوبی داشت، اما به‌دلیل اینکه از همان ۱۳ سال پیش که دامادشان شدم با من خوب نبود، می‌خواست این کار را بکند. قبل از رفتن چاقوی آشپزخانه را برداشتم و پشت کمرم پنهان کردم و وقتی آنجا رسیدم، با هم درگیر شدیم. او با یک چوب‌دستی به من حمله کرد.
 
من هم چاقو را درآوردم و ضربه‌ای به پهلوی او زدم. همه کارگران ساختمان شاهد درگیری ما بودند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین