مادر پسرش را نبخشید؛ قصاص خواست!

مادر پسرش را نبخشید؛ قصاص خواست!

با گذشت ۶ سال از این ماجرا سرانجام یک سال قبل وقتی متهم پای چوبه دار رفت در آخرین لحظه یکی از برادرزاده‌هایش از قصاص صرف نظر کرد و بدین ترتیب مرد جوان از بالای چوبه دار به زندان برگشت.
کد خبر: ۷۵۲۲۸
بازدید : ۱۳۴۴۱
۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
مرد جوان که به‌خاطر یک ملک ورثه‌ای برادرش را به قتل رسانده بود در حالی محاکمه شد که مادر و برادرزاده‌هایش برای وی قصاص خواستند. این حادثه سال ۹۲ در حالی رخ داد که مرد جوان به‌خاطر اختلاف بر سر یک خانه که ارث پدری شان بود برادرش را کشت و دستگیر شد. هر چند وی مدعی بود که قصد قتل برادرش را نداشته است، اما قضات دادگاه وی را به قصاص محکوم کردند.

با گذشت ۶ سال از این ماجرا سرانجام یک سال قبل وقتی متهم پای چوبه دار رفت در آخرین لحظه یکی از برادرزاده‌هایش از قصاص صرف نظر کرد و بدین ترتیب مرد جوان از بالای چوبه دار به زندان برگشت. قضات نیز یک سال به خانواده مقتول مهلت دادند که یا تفاضل دیه را پرداخت کنند یا از اعدام متهم چشم پوشی کنند.
 
با گذشت این یک سال و پایان مهلت قانونی از آنجا که خانواده مقتول نتوانستند تفاضل دیه را پرداخت کنند و متهم نیز نتوانست رضایت مادر و فرزندان برادرش را جلب کند صبح دیروز برای دومین بار متهم به شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران منتقل شد، این در حالی بود که در جلسه محاکمه بار دیگر مادر برای پسرش قصاص خواست و برادرزاده‌هایش نیز تقاضای قصاص عمویشان را داشتند. بدین ترتیب قضات برای تصمیم‌گیری در این پرونده وارد شور شدند.
 
منبع: روزنامه ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین