رتبه‌بندی خودرو‌ها در۲۰۲۰

رتبه‌بندی خودرو‌ها در۲۰۲۰

کراس کوپه چینی هاوال F۷X که از نظر قیمت، کیفیت و امکانات متمایز است، در رده بندی مذکور در جایگاه نخست خودرو‌های سال ۲۰۲۰ قرار میگیرد.
کد خبر: ۷۵۶۳۰
بازدید : ۱۳۵۱۹
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
رتبه بندی خوردرو‌ها در۲۰۲۰
 
بر اساس رتبه بندی منتشر شده از سوی iReator خودرو‌های مورد انتظار سال ۲۰۲۰، کراس کوپه چینی هاوال F۷X که از نظر قیمت، کیفیت و امکانات متمایز است، در رده بندی مذکور در جایگاه نخست خودرو‌های سال ۲۰۲۰ قرار میگیرد.

قیمت هاوال جدید که توسط کارخانه تولا مونتاژ می‌شود، در آغاز کمتر از ۱.۶ میلیون روبل (حدود ۲۵ هزار دلار) خواهد بود. این رتبه بندی همچنین شامل مدلی از Ravon بود. خودرویی ساخته شده بر روی پللاتفرم شورولت کبالت، اگر قیمت مناسبی برای آن تعیین شود، قادر به رقابت برای " بازار تاکسی " در روسیه است.

تسلا سایبرتراک ایلونا ماسک نیز هیجان زیادی ایجاد کرده است. مدلی که از نظر ظاهری مانند هواپیمای Stealth است و رانندگان را فتح می‌کند، ضمن اینکه برای ساخت آن از همان موادی استفاده شده برای ساخت راکت‌های SpaceX استفاده شده است. اولین مدل‌ها اوایل سال آینده به فروش می‌رسد.

الکسی هرسین، کارشناس مستقل اتومبیل، در مورد ۳ رتبه اول اظهار نظر کرد، وی خاطرنشان کرد که تسلا سایبر تراک تنها یک مفهوم است و قدرتمندترین نسخه‌های سه موتوره فقط تا سال ۲۰۲۲ ظاهر می‌شوند. به گفته وی، تا سال آینده، مدل ایلونا ماسک آماده نخواهد شد، زیرا الگویی از ماشین آینده است که نشان می‌دهد در آینده خودرو‌ها چه ظاهری خواهند داشت.

از نظر این کارشناس، این Ravon است که می‌تواند ماشین سال ۲۰۲۰ شود. سوال اصلی قیمت این مدل است. به نظر هرسین این دقیقاً عاملی است که آینده این خودرو را تعیین می‌کند.
 
منبع: اسپوتنیک
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه