فرار متهم با خودروی پلیس

فرار متهم با خودروی پلیس

شب حادثه وقتی مأموران مرا دستگیر کردند، مطمئن شدم دوباره من را به زندان می‌برند. اصلا نمی‌خواستم به شرایط قبلی برگردم و تحمل زندان را نداشتم به‌همین‌دلیل وقتی در ماشین پلیس تنها شدم، تصمیم گرفتم فرار کنم.
کد خبر: ۷۵۷۰۰
بازدید : ۸۱۸۳
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
جوانی معتاد که به عنوان مظنون دستگیر شده بود، سوار بر خودروی پلیس گریخت، اما دقایقی بعد تصادف کرد و دستگیر شد. مأموران کلانتری پاسداران شامگاه پنجشنبه هفته گذشته حین گشت‌زنی به پسری جوان که سوار یک خودروی اچ‌کراس بود، ظنین شدند و او را متوقف کردند.
 
جوان مظنون از خودرو پیاده شد و از آنجا که ظاهرش نشان می‌داد به مواد مخدر اعتیاد دارد، مأموران او را برای انتقال به کلانتری سوار خودروی پلیس کردند و در صندلی عقب نشاندند. مأموران سپس برای بازرسی سراغ خودروی اچ‌کراس رفتند.
 
در همین هنگام جوان مظنون که فرصت را مناسب دیده بود، پشت فرمان ماشین پلیس نشست و فرار کرد. او حین فرار با یکی از مأموران و یک عابر پیاده برخورد و آن‌ها را زخمی کرد. با این حال، به راهش ادامه داد تا اینکه بعد از حدود ۱۰ دقیقه در حالی‌که پلیس در تعقیب او بود، با یک خودروی تیبا تصادف کرد و متوقف شد.

این جوان بعد از دستگیری مجدد صبح دیروز به دادسرای مبارزه با سرقت منتقل و رسیدگی قضائی به پرونده او آغاز شد.

متهم دیروز گفت: من چهار سال قبل با دختری در فضای مجازی آشنا و به او علاقه‌مند شدم. وقتی رابطه ما شروع شد، چون پدر من پول‌دار است، من مرتب به آن دختر پول می‌دادم و در دوران دوستی با او به مواد مخدر اعتیاد پیدا کردم.
 
از طرفی آن دختر بعد از مدتی مرا رها کرد، ولی من همچنان هروئین مصرف می‌کردم و اعتیادم روز به روز بیشتر می‌شد تا اینکه سال گذشته وقتی برای خرید مواد رفته بودم، دستگیر شدم و امسال شب عید را در زندان بودم.

این پسر جوان در ادامه گفت: در زندان شرایط خیلی سختی داشتم. افرادی که با آن‌ها هم‌بند بودم زندانیان خطرناکی بودند که بعضی از آن‌ها به جرم قاچاق مواد مخدر به اعدام محکوم شده بودند و با من با خشونت زیاد رفتار می‌کردند. برای اینکه اذیتم نکنند، به آن‌ها باج می‌دادم. شرایط زندان عذاب‌آور بود و واقعا در هشت‌ماهی که حبس بودم، زجر کشیدم تا اینکه بالاخره چهار ماه قبل آزاد شدم.

متهم ادامه داد: شب حادثه وقتی مأموران مرا دستگیر کردند، مطمئن شدم دوباره من را به زندان می‌برند. اصلا نمی‌خواستم به شرایط قبلی برگردم و تحمل زندان را نداشتم به‌همین‌دلیل وقتی در ماشین پلیس تنها شدم، تصمیم گرفتم فرار کنم که البته نتوانستم مسافت زیادی بروم و خیلی زود تصادف کردم و دستگیر شدم.

بنا بر این گزارش، متهم در حال حاضر در بازداشت به‌سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین