سقوط بهمن در جاده کرج - چالوس

سقوط بهمن در جاده کرج - چالوس

سقوط بهمن هیچ گونه خسارت جانی و مالی نداشته است. اکنون بارش برف در تمام راه‌های البرز وجود دارد و بستن زنجیر چرخ در محور‌های کوهستانی الزامی است.
کد خبر: ۷۶۳۱۸
بازدید : ۵۶۵
۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲
سقوط بهمن در جاده کرج - چالوس
 
رییس پلیس راه البرز از سقوط ۲ فقره بهمن در جاده کرج - چالوس در محدوده این استان خبر داد و به رانندگان توصیه کرد هنگام تردد از این مسیر نهایت دقت را داشته باشند.

سرهنگ رضا گودرزی افزود: سقوط بهمن در مناطق امام چشمه و پیچ آئینه رخ داد و ماموران راهداری به سرعت عملیات پاکسازی را آغاز کردند.

وی ادامه داد: سقوط بهمن هیچ گونه خسارت جانی و مالی نداشته است. اکنون بارش برف در تمام راه‌های البرز وجود دارد و بستن زنجیر چرخ در محور‌های کوهستانی الزامی است.

ماموران راهداری، پلیس راه و هلال احمر در مناطق مختلف جاده کرج -چالوس برای خدمات رسانی به مردم مستقر هستند، با توجه به احتمال سقوط بهمن در این محور، مسافران در محدوده‌های بهمن گیر به ویژه در محدوده سه راه دیزین و خرگوشدره توقف نکنند.

علاوه بر زنجیر چرخ سالم بودن بخاری و برف پاک کن از موارد مهمی است که رانندگان بایدمدنظر قرار دهند.  همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه‌های پلیس راه به رانندگان است.

گودرزی گفت: پلیس راه استان البرز با آمادگی کامل در تمام راه‌های این استان برای هرگونه خدمات امدادی و انتظامی در محل‌های مورد نظرمستقر شده است.

استان البرز دارای یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزادراه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده‌ای کشور مربوط به راه‌های این استان است.  نیمی از جاده ۱۵۰ کیلومتری کرج -چالوس درمحدوده استان البرز قراردارد.
 
برچسب ها: سقوط بهمن چالوس کرج
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین