مسی پردرآمدتر از رونالدو

مسی پردرآمدتر از رونالدو

مسی نسبت به فصل گذشته یک میلیون یورو بیشتر درآمدزایی کرد. این در حالی است که رونالدو در این مدت ۵ میلیون یورو درآمدش بیشتر شد، اما به ستاره آبی اناری نرسید. مهاجم پرتغالی در این فصل ۱۱۸ میلیون یورو به دست آورد.
کد خبر: ۷۸۴۴۲
بازدید : ۵۷۰
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶
مسی پردرآمدتر از رونالدو
 
لیونل مسی دوباره در این فصل توسط مجله فرانس فوتبال به عنوان پردرآمدترین فوتبالیست جهان معرفی شد. ستاره آرژانتینی بالاتر از کریستیانو رونالدو و نیمار قرار گرفت.

مجموع دستمزد خالص، پاداش‌ها و درآمد‌های تبلیغاتی مهاجم بارسلونا ۱۳۱ میلیون یورو بود. مسی نسبت به فصل گذشته یک میلیون یورو بیشتر درآمدزایی کرد. این در حالی است که رونالدو در این مدت ۵ میلیون یورو درآمدش بیشتر شد، اما به ستاره آبی اناری نرسید. مهاجم پرتغالی در این فصل ۱۱۸ میلیون یورو به دست آورد.

نیمار با ۹۵ میلیون یورو دوباره در جایگاه سوم قرار گرفت. مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن نسبت به فصل گذشته ۴.۵ میلیون یورو بیشتر درآمد داشت. این در حالی است که آنتوان گریزمان با درآمد ۳۸.۵ میلیون یورو جایگاه چهارم را به خود اختصاص داده است.

در میان مربیان که فرانس فوتبال درآمد‌های تبلیغاتی را در نظر نگرفته است دیگو پابلو سیمئونه از همه بالاتر است. سرمربی اتلتیکو مادرید با ۴۰.۵ میلیون یورو دوباره در صدر قرار گرفت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین