آیفون۹، تلفن جدید و ارزان‌تر اپل؟!

آیفون۹، تلفن جدید و ارزان‌تر اپل؟!

اگر مراسمی هم اعلام کرده بودند، به علت قرنطینه جهانی به منظور جلوگیری از گسترش کرونا مجبور به لغو آن می‌شدند. همان طور که اپل ناچار شد همایش خود به نام WWDC برای معرفی نرم‌افزار‌ها را در ماه ژوئن «فقط به صورت مجازی» برگزار کند.
کد خبر: ۷۹۰۱۱
بازدید : ۹۲۰۳
۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
آیفون۹، تلفن جدید و ارزان‌تر اپل؟!
بر خلاف معمول شرکت اپل هیچ مراسمی برای رونمایی از محصول جدید اعلام نکرده است

طبق شایعاتی که هر روز بیش‌تر می‌شود، اپل قصد دارد در روز‌های آینده آیفون جدید و ارزان‌تری عرضه کند. در خبر‌ها به طرز گسترده‌ای آمده بود که این گوشی به نام «آیفون ۹» یا «اس‌ای۲» در ماه مارس عرضه خواهد شد، اما خبری نشد.

اکنون شایعه شده است که به زودی زود عرضه خواهد شد و در تارنمای مختص محصولات اپل به نام ۹to۵mac آمده است که ارسال جعبه‌های گوشی جدید به فروشگاه‌های «بست‌بای» شروع شده است.

به گزارش این تارنما، روی برچسب جعبه‌ها عبارت «آیفون جدید ۴.۷ اینچی ۲۰۲۰» درج شده است. ممکن است جعبه‌ها به اشتباه یا از روی حدس و گمان ارسال شده باشند، اما شایعات با گفته‌های پیشین در مورد در دست عرضه بودن گوشی جدید همخوانی دارد.

در اخبار آمده بود که اپل اکنون در پی عرضه این گوشی در اوایل ماه مه است. انتظار می‌رود که گوشی جدید و ارزان‌تر اپل، مدل ارتقا یافته آیفون اس‌ای۲ باشد که در مارس ۲۰۱۶ به بازار آمد و محبوبیت فراوانی به دست آورد، ولی هرگز آن را روزآمد نکردند.

می‌گویند گوشی جدید نیز مانند آن گوشی دارای طرح گوشی قدیمی‌تری است (یعنی شبیه آیفون ۸)، ولی اجزای داخلی آن ارتقا یافته تا شبیه جدیدترین مدل‌ها باشد. شایع شده بود که اپل در پی عرضه این گوشی در ماه مارس است و همراه آن، سایر محصولات خود مثل مدل ارتقا یافته مک‌بوک را عرضه خواهد کرد.

هیچ مراسمی برای رونمایی اعلام نشده بود، اما اگر مراسمی هم اعلام کرده بودند، به علت قرنطینه جهانی به منظور جلوگیری از گسترش کرونا مجبور به لغو آن می‌شدند. همان طور که اپل ناچار شد همایش خود به نام WWDC برای معرفی نرم‌افزار‌ها را در ماه ژوئن «فقط به صورت مجازی» برگزار کند.

اپل از عرضه آیپد پرو جدید و مک‌بوک ایر در مارس خبر داده بود، ولی در کنار آن‌ها از این آیفون خبری نداده بود.
 
منبع: ایندیپندنت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین