قیمت دلار، انواع ارز، سکه و طلا در بازار امروز ۳ تیر ۹۹

قیمت دلار، انواع ارز، سکه و طلا در بازار امروز ۳ تیر ۹۹

نرخ هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز در بازار با افزایش قیمت روبه‌رو شد؛ به‌طوری که با قیمت ۸۵۲۰۰۰۰ تومان به فروش رفت. همچنین دلار در بازار آزاد نیز به قیمت ۲۰۱۵۰ تومان رسید. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۸۳۰۰۰۰۰ تومان و سکه گرمی ۱۲۶۰۰۰۰ تومان است. نیم‌سکه ۴۲۶۰۰۰۰ تومان و ربع سکه ۲۴۰۰۰۰۰ تومان قیمت‌گذاری شد، از سوی دیگر، هر گرم طلای ۱۸عیار نیز در بازار ۸۴۲۱۰۰ تومان افزایش یافت. هر مثقال طلا ۳۶۴۸۰۰۰ تومان قیمت داشت.
کد خبر: ۸۱۷۲۲
بازدید : ۴۵۶۵
۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳

قیمت دلار، انواع ارز، سکه و طلا در بازار امروز ۳ تیر ۹۹؛ دلار ۲۰۱۵۰ و سکه ۸.۵۰۰.۰۰۰

فرادیدنایب رییس کمیسیون طلا و جواهر اتاق اصناف اظهار داشت: در حال حاضر قیمت هر قطعه سکه طرح جدید ۸ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان است که نسبت به روز گذشته افزایش ۳۵۰ هزار تومانی داشته است.

محمد کشتی‌آرای در مورد آخرین وضعیت بازار طلا و سکه گفت: در چند روز اخیر شاهد نوسان شدید قیمت ارز بودیم، به طوری در مدت ۱۰ روز، نرخ ارز ۱۰ درصد افزایش یافته است. البته به همین میزان نیز بر قیمت سکه و طلا افزوده شده است. باید توجه داشت که قیمت انس جهانی هم بر این رقم تاثیرگذار بوده است، اما دلیل اصلی رشد قیمت‌ها افزایش بی‌سابقه نرخ ارز است که قیمت‌ها را به ارقام بی‌سابقه‌ای رسانده که تصور آن در ماه‌های اخیر مشکل بود.

وی افزود: در حال حاضر به دلیل افزایش قیمت، عرضه و تقاضا متعادل است. یعنی بین خریداران و فروشندگان تعادل ایجاد شده و این باعث شده حباب قیمت به زیر ۲۰۰ هزار تومان برسد.

این کارشناس رسمی بازار با اشاره به آخرین نرخ انواع سکه و طلا گفت: در حال حاضر قیمت هر قطعه سکه طرح جدید ۸ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان است که نسبت به روز گذشته افزایش ۳۵۰ هزار تومانی داشته است. نرخ هر قطعه سکه تمام با طرح قدیم ۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، نیم‌سکه ۴ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۲۶۰ هزار تومان است.

به گفته وی هر مثقال طلا ۳ میلیون و ۶۵۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۸۴۳ هزار تومان می‌باشد.  

 

نرخ دلار، سکه، طلا در بازار امروز سه شنبه سوم تیر ۹۹

 

مثقال طلا ۳۶۴۸۰۰۰
طلای۱۸عیار ۸۴۲۱۰۰
طلای۲۴عیار ۱۱۲۲۷۰۰
سکه قدیم ۸۳۰۰۰۰۰
سکه جدید ۸۶۹۵۰۰۰
نیم سکه ۴۲۶۰۰۰۰
ربع سکه ۲۴۰۰۰۰۰
سکه گرمی ۱۲۶۰۰۰۰
مظنه دلار ۲۰۴۵۰
ارزش طلایی سکه ۸۳۳۳۰۰۰
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین