شارژ ۱۵ دقیقه‌ای گوشی‌های جدید Vivo

شارژ ۱۵ دقیقه‌ای گوشی‌های جدید Vivo

به‌نظر می‌رسد که شارژر فوق سریع ۱۲۰ واتی می‌تواند یک باتری ۴ هزار میلی آمپر ساعتی را در ۱۵ دقیقه به‌طور کامل شارژ کند و تنها در پنج دقیقه می‌تواند شارژ گوشی را به ۵۰ درصد برساند.
کد خبر: ۸۲۴۹۶
بازدید : ۹۱۲۷
۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵
شارژ ۱۵ دقیقه‌ای گوشی‌های جدید Vivo
 
گفته می‌شود گوشی هوشمند جدید مخصوص بازی شرکت «ویوو» (Vivo) که از ماه آگوست در چین عرضه خواهد شد، مجهز به یک شارژر ۱۲۰ واتی است که شارژ شدن کامل گوشی را تنها در ۱۵ دقیقه ممکن می‌کند.
 
چندی است که شرکت چینی سازنده گوشی‌های هوشمند موسوم به «ویوو» (Vivo) در سری گوشی‌های مخصوص بازی خود ملقب به «iQOO» به‌دنبال توسعه مرز‌های فناوری و ابداعات خلاقانه است و اکنون به‌نظر می‌رسد این شرکت از نوآوری جدید و قابل‌توجهی در دستگاه بعدی خود پرده برمی‌دارد.
 
یک ویدئو از نام تجاری iQOO در بستر Weibo دستگاه جدیدی را در حال استفاده از شارژر سیمی فوق سریع ۱۲۰ واتی نشان می‌دهد که این شرکت آن را در ماه ژوئن گذشته معرفی کرده بود. از این ویدئو به‌نظر می‌رسد که شارژر فوق سریع ۱۲۰ واتی می‌تواند یک باتری ۴ هزار میلی آمپر ساعتی را در ۱۵ دقیقه به‌طور کامل شارژ کند و تنها در پنج دقیقه می‌تواند شارژ گوشی را به ۵۰ درصد برساند.
 
اگر اخیرا تلفنی را شارژ کرده باشید، می‌دانید که فناوری شارژ این گوشی حتی استاندارد‌های فعلی شارژ سریع را هم درنوردیده است. با توجه به اینکه عمر باتری تا حد زیادی محدود به اندازه فیزیکی آن است، بسیاری از شرکت‌ها در صدد این هستند که کاری کنند تا بدون افزایش اندازه باتری و گوشی، کاربران بتوانند گوشی‌های خود را در اسرع وقت و در کمترین زمان ممکن شارژ کنند.
 
اکنون فناوری شارژ فوق سریع Vivo مزیت قابل‌توجهی را فراهم کرده است، اگرچه هنوز باید منتظر بود تا این گوشی به بازار عرضه شود و کارکرد این فناوری را از نزدیک ارزیابی کنیم و ببینیم چقدر خوب کار می‌کند. انتظار می‌رود اولین گوشی Vivo مجهز به این فناوری در ماه اوت به بازار عرضه شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین