تصاویر/ مرغ دریایی جوجه اردک بی‌دفاع را در مقابل چشمان مادرش ربود

تصاویر/ مرغ دریایی جوجه اردک بی‌دفاع را در مقابل چشمان مادرش ربود

«خیلی غم‌انگیز است، هیچ راه فراری برای جوجه ادرک نبود، اما این طبیعت است و شاید به همین علت اردک‌ها جوجه‌های زیادی دارند. بعد از آنکه عکس‌هایم را دیدم، احساس کردم از صحنه‌ای جالب عکس گرفته‌ام هرچند که غم‌انگیز است.»
کد خبر: ۸۳۹۴۹
بازدید : ۱۲۶۵۷
۰۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸
فرادید| یک عکاس غیرحرفه‌ای شاهد صحنه‌ای دردناک بود که طی آن یک مرغ‌دریایی بی‌رحمانه یک جوجه اردک را در مقابل چشمان مادرش به منقار گرفت و از محل دور شد.

پیتر کریستین این تصاویر را در شبه جزیره لانگنس در نزدیکی جزیره مَن ثبت کرده است. این مرغ دریایی عظیم‌الجثه غیرمنتظره به سمت خانواده ۹ نفری اردک‌ها شیرجه می‌رود و یکی از جوجه اردک‌ها را به منقار می‌گیرد.

مادر تلاش می‌کند جوجه اردک را از چنگال مرغ دریایی نجات دهد و جوجه را پس بگیرد، اما مرغ دریایی در این نبرد برنده می‌شود و در آخر مادر بدون جوجه می‌ماند.

پیتر می‌گوید: «این یک رویداد طبیعی است که در حیات وحش رخ می‌دهد. بعد از آنکه تصاویر را گرفتم مرغ دریایی پرواز کرد و از ساحل دور شد. مادر نیز بلافاصله به سمت جوجه‌های دیگرش رفت تا از آن‌ها مراقبت کند.»

پیتر وقتی متوجه صحنه شد که دو پرنده با هم وارد جنگ شدند. او تازه بعد از آنکه به عکس‌هایش نگاه کرد و جوجه ادرک را تشخیص داد متوجه شد ماجرا از چه قرار بوده است.

او می‌گوید: «خیلی غم‌انگیز است، هیچ راه فراری برای جوجه ادرک نبود، اما این طبیعت است و شاید به همین علت اردک‌ها جوجه‌های زیادی دارند. بعد از آنکه عکس‌هایم را دیدم، احساس کردم از صحنه‌ای جالب عکس گرفته‌ام هرچند که غم‌انگیز است.»

منبع: The Daily Mail
ترجمه: سایت فرادید
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین