قتل ‌زن‌ جوان‌ در‌ خانه ‌اجاره‌ای

قتل ‌زن‌ جوان‌ در‌ خانه ‌اجاره‌ای

زن ۳۸ ساله به خاطر اختلافات شدیدی که با همسرش داشت از او جدا شده بود و به تنهایی در این منزل اجاره‌ای زندگی می‌کرد.
کد خبر: ۸۴۸۶۷
بازدید : ۹۷۲۵
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۰
سجادپور| زن ۳۸ ساله‌ای در منزل اجاره‌ای خودش، توسط فرد یا افراد ناشناسی به قتل رسید. شب دوشنبه گذشته، یکی از همسایگان زن جوان که متوجه نیمه باز بودن در منزل همسایه اش شده بود، نام او را صدا زد، ولی پاسخی نشنید.

همسایه مذکور که کمی از وضعیت آشفته درون منزل نگران بود به آرامی لای در را گشود، اما ناگهان با پیکر بی جان همسایه اش روبه رو شد که طاقباز کف اتاق افتاده بود. او هراسان دیگر همسایگان را خبر کرد و بدین ترتیب دقایقی بعد نیرو‌های کلانتری عازم طبرسی شمالی ۵۶ شدند.

آنان با حفظ صحنه جنایت، مراتب را به قاضی علی اکبر احمدی نژاد اطلاع دادند و دقایقی بعد با حضور مقام قضایی و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در محل کشف جسد، تحقیقات در این باره آغاز شد.

بررسی‌های مقدماتی بیانگر آن بود که زن ۳۸ ساله به خاطر اختلافات شدیدی که با همسرش داشت از او جدا شده بود و به تنهایی در این منزل اجاره‌ای زندگی می‌کرد. در ادامه مشخص شد که «ف-پ» با یک رشته شال توسط فرد یا افراد ناشناسی خفه شده است، اما هیچ لوازمی از منزل سرقت نشده بود.
 
تحقیقات بیشتر توسط قاضی ویژه قتل عمد نشان داد که زن جوان دو فرزند دارد که نزد شوهرش زندگی می‌کنند و او به تنهایی از حدود سه ماه قبل، به طبقه دوم این منزل مسکونی نقل مکان کرده بود. واکاوی این جنایت با صدور دستورات ویژه‌ای از سوی قاضی احمدی‌نژاد ادامه دارد.
 
منبع: روزنامه خراسان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین