ناتیلوس ۲۰۲۱؛ شاسی بلندِ لوکسِ "لینکلن"

ناتیلوس ۲۰۲۱؛ شاسی بلندِ لوکسِ "لینکلن"

پوشش چرمی صندلی‌ها بافت سوزنی به شکل لوگوی لینکلن دارد. همین کیفیت برای بخش‌های داخلی درب‌ها و کنسول اصلی نیز استفاده شده است.
کد خبر: ۸۷۲۴۹
بازدید : ۱۲۷۲۷
۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
مازیار دانیالی| لینکلن با انتشار تصاویر مربوط به شاسی بلند ناتیلوس با مدل ۲۰۲۱ از تغییرات جزئی در نمای ظاهری، اما بروزرسانی جدی در فضای داخل کابین این محصول جذاب خبر داده است.

طراحی
ناتیلوس در نمای ظاهری همچنان از زبان طراحی شناخته شده برای خودرو‌های مرتفع با برند لینکلن استفاده می‌کند. چراغ‌های اصلی کم ارتفاع و توسعه یافته در عرض به همراه گریل (جلوپنجره) کرومی چهره‌ای آرام و متین برای این کراس اوور ایجاد کرده اند.

در نمای عقب نیز چراغ‌های اصلی به یکدیگر متصل هستند و منظره‌ای لوکس و جذاب را ایجاد کرده اند. رینگ‌های آلومینیومی در حالت استاندارد ۲۱ اینچی هستند.

کابین
اینجا کیفیت حرف اول را می‌زند، زیرا مواد اولیه مورد استفاده در سطح بسیار بالایی قرار دارند و برای هماهنگی جزئیات با یکدیگر نیز دقت بالایی مدنظر قرار داشته است.

پوشش چرمی صندلی‌ها بافت سوزنی به شکل لوگوی لینکلن دارد. همین کیفیت برای بخش‌های داخلی درب‌ها و کنسول اصلی نیز استفاده شده است. نمایشگر اصلی ۱۳.۲ اینچی لمسی برای تنظیمات سیستم سرگرمی در حالت تبلیتی و بطور عمودی روی کنسول اصلی قرار گرفته و با آخرین نسخه از نرم افزار اختصاصی سینک ۴ کمپانی فورد هماهنگ شده است.

زیر این نمایشگر دریچه‌های سیستم تهویه در حالت افقی و باریک قرار دارند و پایین‌تر نیز دکمه‌های پیانویی تنظیمات مرتبط را مشاهده می‌کنیم. از دیگر امکانات می‌توان به نشانگر دیجیتال آمپر، شارژر بی سیم، تهویه و گرم کن صندلی ها، سیستم تهویه اتوماتیک، سانروف و ... اشاره کرد.

در بخش ایمنی نیز مواردی مانند: ریموت استارت، استارت دکمه ای، دوربین ۳۶۰ درجه، کروز کنترل تطبیقی، سنسور‌های برخورد، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط و ... اشاره کرد.

پیشرانه
نمونه پایه ۲ لیتری ۴ سیلندر توربو برابر با ۲۵۰ اسب بخار خروجی و ۳۸۰ نیوتن متر گشتاور دارد. موتور قدرتمندتر ۶ سیلندر ۲.۷ لیتری با ۳۳۵ اسب بخار خروجی و گشتاور ۵۱۵ نیوتن متر نیز در کاتالوگ فروش قرار دارد. در بخش جعبه دنده نیز از نمونه ۸ سرعته اتوماتیک استفاده شده است.

در موتور ۴ سیلندر سامانه تمام چرخ محرک فقط در حالت آپشن ارائه می‌شود. قیمت دقیق این خودرو که سال آینده روانه بازار خواهد شد همچنان نامشخص است، اما با توجه به برچسب پایه ۴۱ هزار دلاری مدل ۲۰۲۰ پیش بینی می‌شود مدل ۲۰۲۱ مقداری بالاتر از ۴۱ هزار دلار قیمت بخورد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه