سـرقت ۸۰۰ میلیـونی دو زن بلاگر

سـرقت ۸۰۰ میلیـونی دو زن بلاگر

وقتی سوار خودروام شدند با خوراندن آبمیوه‌ای که حاوی مقدار زیادی داروی خواب آور بود مرا بیهوش کرده و با برداشتن کلید کارگاه جواهر سازی‌ام واقع در شهرک، ولی عصر اقدام به سرقت طلا و جواهرات موجود در کارگاه به میزان ۸۰۰ میلیون تومان کرده‌اند.
کد خبر: ۸۷۷۵۴
بازدید : ۹۹۵۵
۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۹
سـرقت ۸۰۰ میلیـونی دو زن بلاگر
 
دو زن جوان با معرفی خود به‌عنوان تبلیغ کننده‌های اینستاگرامی پس‌از بیهوش کردن مرد جواهرساز ۸۰۰ میلیون تومان طلا و جواهرات وی را سرقت کردند. حدود سه ماه قبل پرونده‌ای به کلانتری ۱۵۳ شهرک، ولی عصر فرستاده شد مبنی بر اینکه خانمی ۲۶ ساله به همراه دوستش از مرد جواهر‌سازی در فرمانیه سرقت کرده‌اند.
 
شاکی گفت: این دو زن به بهانه تبلیغ جواهرسازی من در صفحه اینستاگرام شان با من طرح دوستی ریختند. روز حادثه وقتی سوار خودروام شدند با خوراندن آبمیوه‌ای که حاوی مقدار زیادی داروی خواب آور بود مرا بیهوش کرده و با برداشتن کلید کارگاه جواهر سازی‌ام واقع در شهرک، ولی عصر اقدام به سرقت طلا و جواهرات موجود در کارگاه به میزان ۸۰۰ میلیون تومان کرده‌اند.
 
سرهنگ «جلیل موقوفه‌ای»، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در تشریح این پرونده گفت: در بررسی‌هایی اولیه توسط تیم عملیات کلانتری ۱۵۳ مشخص شد این دو خانم از بلاگر‌های اینستاگرام بوده و با شناسایی طعمه‌های خود اقدام به سرقت به این روش می‌کنند که با دریافت دستور قضایی لازم شناسایی مخفیگاه آنان در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۵۳ قرار گرفت و طی اقدامات فنی و پلیسی یکی از سارقان که به‌گفته خودش طراح اصلی نقشه سرقت از مرد جواهر فروش بود، دستگیر شد.
 
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت بیان داشت: با اعترافات متهم و کشف بخشی از اموال مسروقه به ارزش ۶ میلیارد ریال ضمن معرفی فرد دستگیر شده به مرجع قضایی تحقیقات برای دستگیری همدست وی ادامه دارد.
 
منبع: روزنامه ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین