ون‌گوگ؛ موش خرمای حریص

ون‌گوگ؛ موش خرمای حریص

جونده خوش‌اشتها حداقل ۱۰ عدد آجیل را داخل دهانش جای داده بود به نحوی که گونه‌هایش کاملاً ورم کرده و نمی‌توانست دهانش را ببندد. این جونده سپس به سرعت از محل دور شد تا آجیل‌ها را در جایی مخفی کند و برای برداشتن آجیل‌های دیگر دوباره به محل بازگردد.
کد خبر: ۸۹۲۵۱
بازدید : ۱۰۸۴۷
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹

فرادید| موش خرمای زمینی کوچک حریص به نام ون‌گوگ پیش از آنکه پا به فرار بگذارد، مقادیر زیادی آجیل در دهانش چپاند و در همان حال طعمه یک عکاسِ رسانه‌های اجتماعی شد.

به گزارش فرادید به نقل از دیلی میل؛ این جونده خوش‌اشتها(Chipmunk) حداقل ۱۰ عدد آجیل را داخل دهانش جای داده بود به نحوی که گونه‌هایش کاملاً ورم کرده و نمی‌توانست دهانش را ببندد. این جونده سپس به سرعت از محل دور شد تا آجیل‌ها را در جایی مخفی کند و برای برداشتن آجیل‌های دیگر دوباره به محل بازگردد.


تصویر این موش خرمای زمینی در حالی توسط اِلای کالموسکی، یک مدیر رسانه اجتماعیِ ۳۳ سالۀ ساکن شهر آرورا در استان اونتاریو در کانادا ثبت شد که داشت مجموعه آجیل‌هایش را تکمیل می‌کرد.

اِلای می‌گوید: «این موش خرماهای وحشی در حیاط پشتی خانه مادرم زندگی می‌کنند و هر روز عصر برای صرف عصرانه از راه می‌رسند. این موش خرماها مستقیم پیش من می‌آیند و گونه‌هایشان را پر از خوراکی می‌کنند و به سرعت به زیر زمین می‌روند تا غذا را ذخیره کنند.»

«آن‌هایی که همیشگی هستند نام‌های هنری دارند که دنبال‌کنندگان من در رسانه‌های اجتماعی با توافق این نام‌ها را روی آن‌ها گذاشته‌اند.»

«یک زوج موش خرما ۳ سال است که به حیاط ما می‌آیند، اما هر سال یک بچه سمورچه جدید به آن‌ها اضافه می‌شود.»

«آن‌ها همیشه به دنبال غذا می‌آیند و دهانشان را پر از خوراکی می‌کنند، چون گرسنه هستند.»

«بعضی وقت‌ها آنقدر میزان غذا از ظرفیت دهانشان بیشتر است که یا مجبور می‌شوند غذا را رها کنند و بروند یا می‌ایستند و آنقدر سعی و خطا می‌کنند تا بالاخره غذا‌ها را در دهانشان جای بدهند.»

منبع: The Daily Mail
ترجمه: سایت فرادید
برچسب ها: عکاسی موش خرما
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین