قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل امروز شنبه ۲۷ دی ماه ۹۹

قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل امروز شنبه ۲۷ دی ماه ۹۹

قیمت بیت کوین ظهر امروز به ۳۷ هزار و ۴۲۶ معادل ۹۱۵ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۲۱۳ دلار رسیده است که معادل ۲۹ میلیون و ۶۳۳ هزار تومان است. رپیل نیز همچنان در بازه قیمتی ۲۸ سنت معادل ۶ هزار و ۹۷۶ هزار تومان معامله می‌شود.
کد خبر: ۸۹۵۲۰
بازدید : ۶۱۱۴
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل امروز شنبه ۲۷ دی ماه ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که اوایل ماه به ۴۱ هزار دلار رسیده بود، حالا در اولین روز هفته جاری به ۳۷ هزار و ۴۲۶ معادل ۹۱۵ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۲۱۳ دلار رسیده است که معادل ۲۹ میلیون و ۶۳۳ هزار تومان است. رپیل نیز همچنان در بازه قیمتی ۲۸ سنت معادل ۶ هزار و ۹۷۶ هزار تومان معامله می‌شود.

به گزارش فرادید، قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۳۲۱ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۳۱۱ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است.  این ارز دیجیتال ۱۹ دی ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۶۱۳ درصدی توانسته تا کانال ۱۲۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۱۴۰ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۸۴ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۱۲ درصدی را تجربه کند. همچنین  تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۲۶ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۲۶ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل پس از جنجال بورس آمریکا

ارز دیجیتال ریپل که سومین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول یک ماه اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت.  

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل در روز شنبه ۲۷ دی ماه تا ساعت ۱۳:۳۰

 

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت به تومان

 بیت کوین  37.426 915 میلیون و 173 هزار تومان 
اتریوم 1213 29 میلیون و 633 هزار تومان
ریپل  0.285  6هزار و 976 تومان 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین