قیمت بیت کوین، امروز ۹۹/۱۰/۲۹

قیمت بیت کوین، امروز ۹۹/۱۰/۲۹

بیت کوین امروز ۲۹ دی ماه به قیمت ۳۵,۷۹۵ دلار رسید که نسبت به روز گذشته حدود ۲ درصد کاهش قیمت داشته است.
کد خبر: ۸۹۵۴۵
بازدید : ۵۳۷۹
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
بیت کوین
 
فرادید| در بازار امروز ۲۹ دی ماه قیمت بیت کوین نسبت به روز گذشته (تا لحظه تنظیم گزارش) با حدود ۲ درصد کاهش به ۳۵,۷۹۵ دلار معادل ۸۱۲,۵۹۹,۱۸۱ میلیون تومان رسید و این ارز از رسیدن و نزدیک شدن به کانال ۴۰ هزار دلاری عقب ماند.

برخی کارشناسان معتقدند صعود ارز‌های دیجیتالی حبابی بیش نبوده و هر لحظه باید منتظر ترکیدن این حباب قیمتی باشیم. تحلیلگران می‌گویند ارز‌های دیجیتال به بیت کوین وابسته هستند و هرنوع تغییر قابل ملاحظه‌ای در آن ایجاد شود در قیمت ارز‌های دیگر بی تأثیر نخواهد بود.


در آمریکا، برای سال ۲۰۲۱، ارزش بیت کوین را ۱۴۶ هزار دلار در بلند مدت پیش بینی کرده اند. باید دید آیا این دیدگاه محقق می‌شود یا خیر؟ البته با اقبال گسترده‌ای که از طرف مردم نسبت به ارز‌های دیجیتال وجود دارد، واقعیت این است که این بازار پتانسیل رسیدن به قیمت‌های بالاتر راه هم دارد.

حجم معاملات بازار طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۶ میلیارد دلار بوده و ارز دیجیتال تتر بیشترین میزان خرید و فروش را داشته است. ارزش کل بازار در حدود ۱ تریلیون دلار است و سه ارز، بیت کوین، اتریوم و تتر به ترتیب ۶۵.۱۴ درصد، ۱۳.۸۲ درصد و ۲.۳۷ درصد از سهم بازار را به خود اختصاص دادند.

اتریوم نیز ۰.۴۵ درصد رشد نسبت به کل بازار داشته و با قیمت ۱۲۳۴.۹۶ دلار در بازار معامله می‌شود.

تتر که در رتبه سوم بازار بازار ارز‌های دیجیتال قرار دارد به قیمت ۱.۰۰ دلار معادل ۲۲,۷۰۸ تومان رسیده و این یعنی ۰.۰۱ درصد رشد قیمت داشته است.
 
قیمت به روز رسانی شده ارزهای دیجیتال
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین