قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل امروز دوشنبه ۲۹ دی ماه ۹۹

قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل امروز دوشنبه ۲۹ دی ماه ۹۹

قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۲۲۰ دلار رسیده است که معادل ۲۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. همچنین قیمت بیت کوین به ۳۶ هزار و ۱۸۵ معادل ۸۲۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است. رپیل نیز همچنان در بازه قیمتی ۲۸ سنت معادل ۶ هزار و ۴۱۰ هزار تومان معامله می‌شود.
کد خبر: ۸۹۵۶۹
بازدید : ۵۳۰۴
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل امروز دوشنبه ۲۹ دی ماه ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که اوایل ماه به ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رسیده بود، حالا در میانه هفته جاری به ۳۶ هزار و ۱۸۵ معادل ۸۲۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۲۲۰ دلار رسیده است که معادل ۲۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. رپیل نیز همچنان در بازه قیمتی ۲۸ سنت معادل ۶ هزار و ۴۱۰ هزار تومان معامله می‌شود.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۲۹۷ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۸۸ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است.  این ارز دیجیتال ۱۹ دی ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۵۹۲ درصدی توانسته تا کانال ۱۲۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۱۴۰ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۸۷ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۰۲ درصدی را تجربه کند. همچنین  تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۳۰۰ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۲۶ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل پس از جنجال بورس آمریکا

ارز دیجیتال ریپل که سومین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول یک ماه اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت.  

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل در روز دوشنبه ۲۹ دی ماه تا ساعت ۱۲:۴۰

 

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت به تومان

 بیت کوین 

37.426

821 میلیون و 400 هزار تومان 

اتریوم

1213

27 میلیون و 700 هزار تومان

ریپل

 0.282

 6هزار و 410 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین