قیمت روز بیت کوین، اتریوم و ریپل پنج شنبه ۲ بهمن ماه ۹۹

قیمت روز بیت کوین، اتریوم و ریپل پنج شنبه ۲ بهمن ماه ۹۹

قیمت بیت کوین در پایان هفته به ۳۴ هزار و ۵۹۸ معادل ۷۹۹ میلیون و ۵۶۶ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۳۰۶ دلار رسیده است که معادل ۳۰ میلیون و ۱۸۴ هزار تومان است. رپیل نیز همچنان در بازه قیمتی ۲۹ سنت معادل ۶ هزار و ۸۵۰ تومان معامله می‌شود.
کد خبر: ۸۹۶۹۱
بازدید : ۴۲۳۶
۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
قیمت روز بیت کوین، اتریوم و ریپل پنج شنبه ۲ بهمن ماه ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که اوایل دی ماه به ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رسیده بود، حالا هم قیمت بیت کوین در پایان هفته به ۳۴ هزار و ۵۹۸ معادل ۷۹۹ میلیون و ۵۶۶ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۳۰۶ دلار رسیده است که معادل ۳۰ میلیون و ۱۸۴ هزار تومان است. رپیل نیز همچنان در بازه قیمتی ۲۹ سنت معادل ۶ هزار و ۸۵۰ تومان معامله می‌شود.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۲۹۶ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۶۱ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است.  این ارز دیجیتال ۱۹ دی ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۶۷۱ درصدی توانسته تا کانال ۱۴۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۱۴۹ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۱۲۱ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۳۶۱ درصدی را تجربه کند. همچنین  تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۳۳۴ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۳۳۴ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل پس از ریزش تاریخی

ارز دیجیتال ریپل که سومین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول یک ماه اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت.  

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.


قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل در روز پنج شنبه 2 بهمن ماه تا ساعت 11:45

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت به تومان

 بیت کوین 

34.598

799 میلیون و 566 هزار تومان 

اتریوم

1306

30 میلیون و 184 هزار تومان

ریپل

 0.295

 6 هزار و 850 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین