نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج شنبه ۲ بهمن ۹۹

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج شنبه ۲ بهمن ۹۹

قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۲.۱۵ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۳.۱ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۱۹۸ هزارتومان فروخته شده است. همچنین در ادامه برگشت قیمت دلار، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت مواجه شد و به کانال ۲۳ هزار تومان بازگشت. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش ۶۵۰ تومانی نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۳ هزار و ۶۵۰ تومان رسید.
کد خبر: ۸۹۷۰۳
بازدید : ۴۳۳۳
۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج شنبه ۲ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا پس از چند روز صعود قیمت آهسته، حالا با جهش ۱۵ دلاری نسبت به روز گذشته به ۱۸۷۰ دلار رسیده است. البته همزمان با رشد بازار انس جهانی طلا، در بازار طلا و سکه ایران روند قیمت‌ها امروز صعودی بود. به شکلی که انواع سکه و طلا از ۱.۳۹ درصد تا ۴.۷۲ درصد افزایش قیمت را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز عصر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با افزایش ۲.۱۵ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با افزایش ۳.۱ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۱۹۸ هزارتومان فروخته شده است.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۴.۶۵ درصد افزایش به چهار میلیون و ۴۹۹ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با افزایش ۴.۷۲ درصدی به یک میلیون و ۳۹ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

در ادامه برگشت قیمت دلار، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت مواجه شد و به کانال ۲۳ هزار تومان بازگشت. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش ۶۵۰ تومانی نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۳ هزار و ۶۵۰ تومان رسید. قیمت یورو نیز همزمان با دلار تغییر حدود ۷۰۰ تومانی تومانی را تجربه کرد و و با قیمت ۲۸ هزار و ۶۸۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز سه شنبه به قیمت ۲۷ هزار و ۹۱۵ تومان به فروش می‌رفت.  

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۳ هزار و ۵۰۰  تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۸ هزار و ۵۵۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزارتومان و نرخ خرید ۲۸ هزار تومان معامله می‌کنند.

در صرافی ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به ظهر روز سه شنبه تعیین شد. نرخ خرید و فروش دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۲ هزار و ۱۵۰ و ۲۲ هزار و ۶۵۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۶ هزار و ۹۰۰ خریداری و با نرخ ۲۷ هزار و ۴۰۰ به فروش می‌رسید.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۳۸۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۱۲۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۳۶۰ تومان و ۳ هزار و ۱۰۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۲ هزارتومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و یک هزار و ۸۰۰ هزار تومان خریداری شد.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین