قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز یکشنبه ۵ بهمن ۹۹

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز یکشنبه ۵ بهمن ۹۹

قیمت بیت کوین در دومین روز هفته یکشنبه ۵ بهمن ۹۹ به ۳۲ هزار و ۶۹۳ معادل ۷۶۶ میلیون و ۶۵۷ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۳۴۰ دلار رسیده که معادل ۳۱ میلیون و ۴۳۱ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۲۷ سنت معادل ۶ هزار و ۴۳۰ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۳ هزار و ۴۷۸ تومان رسید.
کد خبر: ۸۹۷۸۷
بازدید : ۳۶۰۸
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز یکشنبه ۵ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که اوایل دی ماه به ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رسیده بود، حالا هم قیمت بیت کوین در دومین روز هفته به ۳۲ هزار و ۶۹۳ معادل ۷۶۶ میلیون و ۶۵۷ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۳۴۰ دلار رسیده است که معادل ۳۱ میلیون و ۴۳۱ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۲۷ سنت معادل ۶ هزار و ۴۳۰ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۳ هزار و ۴۷۸ تومان رسید.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۲۹۱ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۰۳ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال ۱۹ دی ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۷۳۴ درصدی توانسته تا کانال ۱۴۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۱۵۲ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۱۱۴ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۳۳۱  درصدی را تجربه کند. همچنین  تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۳۶۶ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۳۶۶ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل و تتر

ارز دیجیتال ریپل که سومین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول یک ماه اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیست به ۲۷ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل ۲۴ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۲۴ میلیارد و ۸۱۷ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۲۵ میلیارد و ۵۱۰ میلیون می‌رسد. تتر طی هفته گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۳ هزار تومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل در روز یکشنبه 5 بهمن تا ساعت 13:15

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت به تومان

 بیت کوین 

32.693

766 میلیون و 657 هزار تومان 

اتریوم

1340

31 میلیون و 431 هزار تومان

تتر

1

23 هزار و 478 تومان

ریپل

 0.274

 6 هزار و 430 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین