نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۸ بهمن ۹۹

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۸ بهمن ۹۹

برخلاف روند بدون تغییر قیمت نرخ دلار در روزهای گذشته، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۴ هزار و ۱۵۰ تومان رسید. قیمت یورو نیز برخلاف دلار تغییر حدود ۱۰۵۵ تومانی تومانی را تجربه کرد و  با قیمت ۲۹ هزار و ۳۴۰ تومان فروخته شد. همچنین سکه طرح جدید با افزایش ۲.۶۷ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۲.۹۴ به ارزش ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان فروخته شده است.
کد خبر: ۸۹۹۳۹
بازدید : ۴۰۶۳
۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۸ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا بار دیگر روند نزولی به خود گرفت و در حال حاضر روی سطح ۱۸۳۹ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند نزولی انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۸۸ صدم تا ۵.۲۶ درصد مثبت را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با افزایش ۲.۶۷ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۲.۹۴ به ارزش ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان فروخته شده است.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون تومان و ۴ میلیون تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۱.۶۸ درصد افزیش به چهار میلیون و ۶۰۹ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۱.۷۲ درصدی به یک میلیون و ۶۴ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند بدون تغییر قیمت نرخ دلار در روزهای گذشته، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۴ هزار و ۱۵۰ تومان رسید. قیمت یورو نیز برخلاف دلار تغییر حدود ۱۰۵۵ تومانی تومانی را تجربه کرد و  با قیمت ۲۹ هزار و ۳۴۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۲۸ هزار و ۲۸۵ تومان به فروش می‌رفت.  

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۱۹۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۴۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ خرید و فروش دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۱ هزار و ۹۲۰ و ۲۳ هزار و ۴۱۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۶ هزار و ۹۱۰ خریداری و با نرخ ۲۸ هزار و ۴۰۰ به فروش می‌رسید.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز کم تغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۵۷۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۲۸۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۵۵۵ تومان و ۳ هزار و ۲۶۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۳ هزار تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و دو هزار و ۸۰۰ هزار تومان خریداری شد
.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین