فرادید | صفحه نخست - جامعه

Faradeed

هواشناسی ایران، امروز ۹۹/۱۰/۳۰

امروز ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ بر اساس نقشه‌های هواشناسی، در آذربایجان شرقی و شمال آذربایجان غربی بارش‌ها به صورت برف و باران همراه با وزش شدید باد است و در ارتفاعات شاهد کولاک خواهیم بود.

سفر‌های نوروزی محدود می‌شود؟

ستاد کرونا اعلام کرد ممنوعیت و جریمه‌های تردد فقط بین شهر‌های زرد و نارنجی برقرار است، اما بعد از گذشته یک هفته ستاد کرونا گزارش کرد سفر‌های مردم به شمال و جنوب کشور نگران‌کننده شده است.

آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۹۹/۱۰/۲۹

طی ۲۴ ساعت گذشته به طور قطعی تا ظهر امروز (۲۹ دی)، ۵ هزار و ۸۰۶ نفر به کرونا مبتلا شدند که ۵۸۶ نفر از آن‌ها نیاز به بستری شدن داشتند. به این ترتیب مجموع بیماران کرونا در کشور به یک میلیون و ۳۳۶ هزار و ۲۱۷ نفر رسید.

هواشناسی ایران، امروز ۹۹/۱۰/۲۹

سازمان هواشناسی ایران اعلام کرد بارش برف و باران در ۸ استان تا جمعه آینده تداوم دارد و دمای هوا کاهش ۵ تا ۱۵ درجه‌ای در برخی مناطق کشور از جمله سواحل دریای خزر خواهد داشت.
وقتی دیوار مهربانی، نامهربان می‌شود

وقتی دیوار مهربانی، نامهربان می‌شود

این زمستان با زمستان‌های قبل فرق دارد، حداقل برای آن‌ها که هر سال چشمشان به این بود که چند دست لباس گرم به دستشان برسد در حالی که خودشان قادر به تهیه‌اش نیستند.

آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۹۹/۱۰/۲۸

بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، امروز ۲۸ دی ماه، ۶ هزار و ۱۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۵۲۳ نفر از آن‌ها بستری شدند و مجموع بیماران به ۱ یک میلیون و ۳۳۰ هزار و ۴۱۱ نفر رسید.

هواشناسی ایران، امروز ۹۹/۱۰/۲۸

با توجه به نقشه‌های هواشناسی روز یکشنبه و دوشنبه در اکثر نقاط ایران شاهد وزش باد شدید (سرعت متوسط ۶۰ تا ۸۰ کیلومتر بر ساعت) خواهیم بود که ممکن است منجر به آسیب به سازه‌های گلخانه‌ها و شکستن درختان شود.

زمین لرزه ۴.۳ ریشتری در آذربایجان شرقی

دبیرکل مدیریت بحران استان با اشاره به جزئیات این حادثه گفت: این زلزله ساعت۶ و ۸ دقیقه صبح امروز در منطقه ترک سراب به وقوع پیوسته است. هنربر افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته تیم‌های ارزیاب شهرستان‌های میانه و سراب به محل زلزله اعزام شده است.

شاخص آلودگی هوای تهران به چقدر رسید؟

شاخص آلودگی هوای تهران در ۲۴ گذشته به ۱۶۹ و در این لحظه به عدد ۱۶۱ رسیده است. در این شرایط وضعیت آلودگی هوا برای تمام گروه‌ها ناسالم تلقی می‌شود.  

آمار فوتی‌های کرونا امروز ۹۹/۱۰/۲۵

بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۶ هزار و ۴۷۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ امروز، چهارشنبه ۲۵ دی ماه در کشور شناسایی شد که ۵۳۳ نفر از آن‌ها بستری شدند.

هواشناسی ایران ۹۹/۱۰/۲۵

شدت بارش‌های سه شنبه و چهارشنبه برای استان‌های گیلان و مازندران است. در مناطق سردسیر و مرتفع نوار شمالی بارش‌ها به صورت برف خواهد بود و پنجشنبه بارش در غرب دریای خزر پیش بینی شده است.
پرطرفدار