فرادید | صفحه نخست - آگهی

Faradeed

چگونه برای سفر وام بگیریم؟

چگونه برای سفر وام بگیریم؟

امروزه بانک‌ها برای انجام اغلب سفر‌های داخلی، خارجی و عتبات و عالیات وام در نظر گرفته اند. از این رو مقصد سفر شما در نحوه دریافت وام تاثیر چندانی ندارد و تنها ممکن است که به شما توصیه شود برای یک سفر مشخص از یک بانک خاص وام بگیرید تا زودتر موفق به دریافت تسهیلات در این زمینه شوید.
بهترین راه رزرو بلیط هواپیما

بهترین راه رزرو بلیط هواپیما

اگر قصد خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس به هر نقطه از کشور را دارید به وبسایت علی بابا به آدرس https://www.alibaba.ir/مراجعه یا اپلیکیشن علی بابا را روی گوشی تلفن همراهتان نصب کنید. شک نکنید که اگر از افراد پرسفر باشید، علی بابا پرکاربردترین اپلیکیشن موبایل شما خواهد بود.
آغاز سال نو و شروع سفرهای نوروزی

آغاز سال نو و شروع سفرهای نوروزی

در ایام نوروز مردم همراه با دوستان و آشنایان خود از تعطیلات پیش رو خود استفاده می کنند و به سفر می روند و از مناطق مختلف دیدار می کنند. از طرفی باتوجه به اینکه در این ایام بیشترمردم متقاضی سفر هستند پس بسیاری از مراکز اقامتی و پرواز ها خیلی زود رزرو می شوند و در نهایت می بایست به دنبال چاره ای بود تا بدون دغدغه و استرس سفری راحت را در نوروز تجربه کرد.
بهترین زمان برای سفر به مشهد

بهترین زمان برای سفر به مشهد

بهترین زمان سفر به مشهد از جهات متنوع، متفاوت است چرا که در بخش‌های مختلف پاسخ گوناگون است. بهترین زمان از نظر آب و هوا، بهترین زمان از نظر مناسب‌های خاص، بهترین زمان از نظر خلوتی و... با هم فرق دارند.
ایران مال و لذت حضور در باغ ایرانی

ایران مال و لذت حضور در باغ ایرانی

مجموعه باغ ایرانی در ایران مال نمونه امروزی از گنجینه باغ‌های بهشتی ایران است که با مدرنیته گره خورده است. امروزه بسیاری از جاهای دیدنی تهران را می‌توان در پروژه بزرگ ایران مال پیدا کرد و باغ ایرانی یکی از این جاذبه‌ها محسوب می‌شود.
در نوروز به شهری با قدمت ۶۷۰۰ ساله سفر کنید!

در نوروز به شهری با قدمت ۶۷۰۰ ساله سفر کنید!

اگر در فصل بهار به استانبول بروید و سوار بر موج‌های آبی دریای مرمره نشوید و در جزایر پرنس توقف نکنید، انگار که به استانبول سفر نکرده‌اید! قدم زدن در هر کدام از شهرهای ترکیه، شما را به گوشه‌ای از تاریخ تمدن بشر می‌برد و از آن‌جایی که استانبول از دیرباز، مهم‌ترین شهر سیاسی و اقتصادی و همچنین پایتخت این کشور بوده است؛ حافظه تاریخی و نقطه تغییر و تحولات این کشور به حساب می‌آید
آداب سفر با هواپیما چیست ؟

آداب سفر با هواپیما چیست ؟

بسیاری از افراد برای اولین بار است که می خواهند با هواپیما سفر کنند. بنابراین کمی دچار ترس و استرس می شوند. اگر به سفر های هوایی علاقه مندید، بهتر است دراین مقاله همراه ما باشید تا درباره نکات ضروری و بایدها و نبایدهای سفر با هواپیما با هم صحبت کنیم.
این روزها در بازار موتورسیکلت چه خبر است؟

این روزها در بازار موتورسیکلت چه خبر است؟

موتورسیکلت در جامعه ایرانی نقش مهمی ایفا می‌کند. از تامین معاش خانواده‌ها گرفته تا حمل و نقل آسان افراد و مرسولات در شهرهای شلوغ. حضور پررنگ موتوری‌ها در سطح شهر نشانه واضحی از همین مدعاست.