فرادید | صفحه نخست - راهنمای خرید

Faradeed

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه در بازار امروز سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

قیمت انواع سکه و طلا از ۲۵ صدم درصد کاهش تا ۳.۶۵ درصد افزایش را تجربه کردند. در ادامه روند کاهشی قیمت دلار، امروز صبح هم ارز آمریکایی در معاملات ابتدایی با کاهش و در ادامه با افزایش قیمت مواجه شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش ۵۰۰ تومانی نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۱ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل امروز سه شنبه ۳۰ دی ماه ۹۹

قیمت اتریوم در حال حاضر به ۱۳۹۱ دلار رسیده است که معادل ۲۹ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان است. همچنین قیمت بیت کوین هم به ۳۷ هزار و ۱۹۸ معادل ۷۹۹ میلیون و ۷۴۶ هزار تومان رسیده است. رپیل نیز همچنان در بازه قیمتی ۳۰ سنت معادل ۶ هزار و ۵۶۱ هزار تومان معامله می‌شود.

قیمت روز خودرو‌های سایپا امروز سه شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰

در بازار امروز سه شنبه ۳۰ دی ماه قیمت خودرو‌های سایپا بدون تغییر ماندند. اما در روز‌های گذشته پراید X۱۳۱ با کاهش یک میلیون تومانی، تیبا X ۲۳۱ با کاهش نه میلیون تومانی، تیبا ۲ با کاهش هشت میلیون تومانی، ساینا با کاهش چهار میلیون تومانی خرید و فروش شدند.  درمقابل، پراید X ۱۳۲ با افزایش یک میلیون تومانی روبرو شد.  

قیمت روز خودروهای ایران خودرو سه شنبه ۳۰ دی ۹۹

قیمت خودروهای ایران خودرو طی روزهای گذشته روند کاهشی داشتند. در این رابطه پژو 405 بنزینی GLX با کاهش یک میلیون تومانی، پژو پارس سال با کاهش سه میلیون تومانی، پژو 206 تیپ 2 با کاهش دو میلیون تومانی، پژو 208 با کاهش ده میلیون تومانی، سمند ال ایکس EF7 بنزینی با کاهش چهار میلیون تومانی، رانا با کاهش چهار میلیون تومانی، هایماS7 توربو اتوماتیک با کاهش ده میلیون تومانی، پژو 207 i دستی با کاهش پنج میلیون تومانی، دنا با کاهش هشت میلیون تومانی و دنا پلاس توربو اتوماتیک با کاهش ده میلیون تومانی روبرو شده بودند. 

قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل امروز دوشنبه ۲۹ دی ماه ۹۹

قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۲۲۰ دلار رسیده است که معادل ۲۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. همچنین قیمت بیت کوین به ۳۶ هزار و ۱۸۵ معادل ۸۲۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است. رپیل نیز همچنان در بازه قیمتی ۲۸ سنت معادل ۶ هزار و ۴۱۰ هزار تومان معامله می‌شود.

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه در بازار امروز دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار با کاهش ۲.۵۶ درصدی به ۹۷۴ هزار تومان رسید. در ادامه روند کاهشی قیمت دلار، امروز هم ارز آمریکایی با کاهش جدی مواجه شد. نرخ دلار امروز در بازار آزاد با کاهش ۱۲۰۰ تومانی نسبت به روز ابتدایی هفته، به ۲۲ هزار و ۳۰۰ تومان رسید. قیمت یورو نیز همزمان با دلار تغییر حدود ۱۴۵۰ تومانی تومانی را تجربه کرد و و با قیمت ۲۶ هزار و ۹۰۰ تومان فروخته شد.
چطور بیت کوین بخریم؟

چطور بیت کوین بخریم؟

برای خرید بیت کوین اگر در ایران سکونت دارید نگران نباشید، چرا که صرافی‌های آنلاین متعددی در طول سال‌های اخیر راه اندازی شده اند؛ که به راحتی می‌توانید با ریال اقدام به خرید پادشاه ارز‌های دیجیتال کنید. صرافی نوبیتکس، ارزجو، بیدارز، بیت برگ، اکس کوینو، والکس، اکسیر و... برای خرید و فروش بیت کوین و تعدادی زیادی از ارز‌های دیجیتال در ایران فعال هستند.  

قیمت روز خودرو‌های سایپا امروز دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۹

در بازار امروز دوشنبه ۲۹ دی ماه قیمت خودرو‌های سایپا بدون تغییر ماندند. اما در روز‌های گذشته پراید X ۱۳۱ با کاهش یک میلیون تومانی، تیبا X ۲۳۱ با کاهش نه میلیون تومانی، تیبا ۲ با کاهش هشت میلیون تومانی، ساینا با کاهش چهار میلیون تومانی خرید و فروش شدند.  درمقابل، پراید X ۱۳۲ با افزایش یک میلیون تومانی روبرو شد.  

قیمت روز محصولات ایران خودرو دوشنبه ۲۹ دی ۹۹

در بازار روزهای گذشته محصولات و خودروهای ایران خودرو قیمت‌ها روند کاهشی داشتند، پژو 405 بنزینی GLX با کاهش یک میلیون تومانی، پژو پارس سال با کاهش سه میلیون تومانی، پژو 206 تیپ 2 با کاهش دو میلیون تومانی، پژو 208 با کاهش ده میلیون تومانی، سمند ال ایکس EF7 بنزینی با کاهش چهار میلیون تومانی، رانا با کاهش چهار میلیون تومانی، هایماS7 توربو اتوماتیک با کاهش ده میلیون تومانی، پژو 207 i دستی با کاهش پنج میلیون تومانی، دنا با کاهش هشت میلیون تومانی و دنا پلاس توربو اتوماتیک با کاهش ده میلیون تومانی روبرو شده بودند. 

قیمت روز گوشی موبایل سامسونگ امروز دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

در بازار امروز گوشی موبایل سامسونگ، قیمت «(Galaxy S20+ (5G» با 900 هزار تومان افت بیشترین و «Galaxy A50 128 GB» با 200 هزار تومان افت نسبت به قیمت روز گذشته، کمترین کاهش را به ثبت رساندند. البته برخی مدل‌ها هم با افزایش قیمت روبرو بودند. اما بیشتر این افزایش‌ها در میان رده های سامسونگ اتفاق افتاد که احتمالا به همان موضوع عرضه کم و تقاضای بالا در بازار برمی گردد. در این میان سری «(Galaxy Note 20 (5G» با افزایش 350 هزار تومانی روبرو شد.

قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل امروز شنبه ۲۷ دی ماه ۹۹

قیمت بیت کوین ظهر امروز به ۳۷ هزار و ۴۲۶ معادل ۹۱۵ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۲۱۳ دلار رسیده است که معادل ۲۹ میلیون و ۶۳۳ هزار تومان است. رپیل نیز همچنان در بازه قیمتی ۲۸ سنت معادل ۶ هزار و ۹۷۶ هزار تومان معامله می‌شود.

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه در بازار امروز شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹

نرخ دلار امروز در بازار آزاد با کاهش ۵۵۰ تومانی نسبت به روز پنج شنبه به ۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. قیمت یورو نیز همزمان با دلار تغییر حدود ۹۰۰ تومانی را تجربه کرد و و با قیمت ۲۸ هزار و ۳۵۰ تومان فروخته شد. همچنین سکه طرح جدید با کاهش ۳.۲۸ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۳۶۶ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز باریزش ۱.۹۸ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۱۴۵ هزارتومان فروخته شده است.

قیمت روز خودرو‌های سایپا امروز شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۷

در بازار امروز شنبه ۲۷ دی ماه قیمت خودرو‌های سایپا بدون تغییر ماندند. اما پنج شنبه هفته گذشته پراید X۱۳۱ با کاهش یک میلیون تومانی، تیبا X۲۳۱ با کاهش نه میلیون تومانی، تیبا ۲ با کاهش هشت میلیون تومانی، ساینا با کاهش چهار میلیون تومانی خرید و فروش شدند. درمقابل، پراید X۱۳۲ با افزایش یک میلیون تومانی روبرو شد.  

قیمت روز محصولات ایران خودرو شنبه ۲۷ دی ۹۹

اما امروز شنبه 27 دی ماه قیمت خودروهای ایران خودرو نسبت به پنج شنبه گذشته هیچ تغییری نداشتند.  در بازار روز پنج شنبه پژو 405 بنزینی GLX با کاهش یک میلیون تومانی، پژو پارس سال با کاهش سه میلیون تومانی، پژو 206 تیپ 2 با کاهش دو میلیون تومانی، پژو 208 با کاهش ده میلیون تومانی، سمند ال ایکس EF7 بنزینی با کاهش چهار میلیون تومانی، رانا با کاهش چهار میلیون تومانی، هایماS7 توربو اتوماتیک با کاهش ده میلیون تومانی، پژو 207 i دستی با کاهش پنج میلیون تومانی، دنا با کاهش هشت میلیون تومانی و دنا پلاس توربو اتوماتیک با کاهش ده میلیون تومانی روبرو شده بودند. 
پرطرفدار