فرادید | مجله زندگی - روانشناسی

Faradeed

تست روانشناسی؛ نقطه قوت شخصیت خود رابشناسید!

اگر توجه شما ابتدا به گل‌های داخل تصویر جلب شده است، یعنی شما در هر روز از زندگی خود احساس شادی دارید و زندگی برای شما مجموعه‌ای از سرگرمی‌ها است و کارتان هم فقط یک راه برای تأمین هزینه‌ها به طور کامل است.

شخصیت‌شناسی؛ عصبانی هستید یا آرام؟

خلق و خو در ضمیر انسان ریشه دوانده است و در قالبی دور از شخصیت هر فرد شکل نگرفته است پس اگر شخصیت هر فرد برای افراد دیگر مشخص باشد، می‌توان گفت که خلق و خوی او هم برای دیگران تا حدودی مشخص شده است.

تست روانشناسی؛ کشف ضمیر ناخودآگاه شما

ضمیر ناخودآگاه، بخشی از ذهن ما است که هیچ کنترلی روی آن نداریم و زمانی که در موقعیتی قرار می‌گیریم، شاید همین ضمیر کار‌هایی انجام دهد و باعث شود رفتار یا عکس العملی از ما سر بزند.

شخصیت شناسی؛ فهم حالات روانی شما با یک تصویر

تست شخصیت شناسی و تست‌های روانشناسی متفاوت به ما کمک خواهند کرد تا حالت روانی خود را در زمان‌های متفاوت تشخیص دهیم تا با مدیریت درست، احساسات و یا رفتارمان را مدیریت و کنترل کنیم.

تست شخصیت؛ سنجش میزان صداقت شما در زندگی

میزان صداقت هر فردی، ریشه در شخصیت و طرز فکر وی دارد و این شخصیت هر فرد است که جایگاه اجتماعی و شعور و ارزشمندی وی را شکل می‌دهد. امّا همه این موارد از جایی به نام ضمیر ناخودآگاه نشات می‌گیرند که انسان هیچ کنترلی روی آن ندارد.
ده توصیه برای ایجاد

ده توصیه برای ایجاد "افکار مثبت" در دوران کرونا

هر روز، برای مدت کوتاهی هم که شده، از کسانی که به جهان و شرایط فعلی بدبینانه می‌نگرند دوری بجویید. در عوض به کسانی که شما را «می‌سازند» یا نظر بدبینانه را تغییر می‌دهند، یا باعث خندیدن شما می‌شوند، بچسبید.

تست روانشناشی؛ نظرتان راجع به "عشق" چیست؟

یکی از ویژگی‌هایی که در وجود مخاطب خاص خود وجود دارد و شما به آن افتخار می‌کنید، نحوه فرمان دادن اوست، چون دو دسته انسان در این دنیا وجود دارند: رهبران و پیروان و شما به این افتخار می‌کنید که با یک رهبر زندگی می‌کنید.

شخصیت شناسی؛ قابلیت‌های پنهان شما چیست؟

تست‌های شخصیت‌شناسی بهترین وسیله‌ای است که می‌توانند عمیق‌ترین لایه‌های ضمیر ناخودآگاه ما را برای دیگران رو کنند؛ بنابراین برای اینکه از قابلیت نهان خود آگاه شوید و در آینده از آن استفاده کنید، این آزمون را انجام دهید.

تست شخصیتی؛ بزرگترین آرزوی شما چیست؟

این تست شخصیت می‌تواند بزرگترین آرزوی شما را مشخص کند که برای این کار فقط کافی است اولین چیزی که در تصویر می‌بینید را بگویید و توضیحات مربوط به آن را مطالعه کنید.

۳ تکنیک جالب برای تشخیص دروغ

افراد فریبکار به ندرت داستان‌های خود را به ترتیب معکوس به خاطر می‌سپارند و این عمل می‌تواند تضمین کننده تشخیص فریب باشد.

"بی‌حوصلگی" برای بچه‌ها خوب است؟!

اگر یاد بگیریم که به طور معنا‌داری در برابر بی‌حوصلگی واکنش نشان بدهیم باعث برانگیختن خلاقیت ما می‌شود. یعنی انجام کار‌هایی که نه رضایت آنی و کوتاه‌مدت بلکه احساسی ماندگارتر ایجاد می‌کند.
پرطرفدار