فرادید | مجله عکس - خبری

Faradeed

تصاویر/ مراسم تشییع پیکر سیروس گرجستانی

تصاویر/ مراسم تشییع پیکر سیروس گرجستانی

روزگار غریبی است که نمی‌توانیم گرد هم آییم و غم از دست دادن عزیزانمان را با یکدیگر تقسیم کنیم امروز بزرگ مرد این حرفه سیروس گرجستانی را غریبان به خاک می‌سپاریم، آن گونه که هزاران هم وطن ما در خلوت با عزیزانشان برای همیشه وداع می‌کنند.
تصاویر/ آتش سوزی و انفجار در کلینیک سینا تهران

تصاویر/ آتش سوزی و انفجار در کلینیک سینا تهران

لازم به ذکر است این کلینیک پزشکی به بخش‌های جراحی زیبایی، رادیولوژی، داروخانه و ... مجهز بوده و دارای پنج طبقه است. به گفته جلال ملکی سخنگوی آتش نشانی، در این حادثه ۱۹ نفر از هموطنان فوت شده‌اند.
تصاویر/ هتل کپسولی

تصاویر/ هتل کپسولی

در فاز اول قرار است ۲۰۰ دستگاه از این هتل کپسولی در شهر‌های مختلف از جمله، تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز راه‌اندازی شود تا به‌عنوان یک محل اقامت و استراحت کوتاه‌مدت برای گردشگران مورد استفاده قرار گیرد.
نشست خبری سریال

نشست خبری سریال "هم گناه"

سریال هم‌گناه به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود. این سریال نخستین تجربهٔ مصطفی کیایی برای حضور در شبکه نمایش خانگی است. ‎
تصاویر/  مهار آتش خائیز

تصاویر/ مهار آتش خائیز

منطقه گردشگری خاییز در مرز بهبهان و استان کهگیلویه و بویراحمد است که ارتش از شهرستان مسجدسلیمان سه فروند بالگرد برای مهار این آتش‌سوزی به این منطقه اعزام کرده است.
تصاویر/مراسم هفتم رومینا بر سر مزارش

تصاویر/مراسم هفتم رومینا بر سر مزارش

گورستان بهشت فاطمیه در روستای سفید سنگان، جایی میان تالش و آستارا جمعه نهم خرداد ۱۳۹۹ به عزای هفتم رومینا اشرفی نشست. دختری که پدرش به خاطر آنچه که غیرت و مسائل ناموسی می‌نامید، سر دخترش را با داس برید.
تصاویر/اعتراض‌ها به مرگِ جورج فلوید

تصاویر/اعتراض‌ها به مرگِ جورج فلوید

جورج فلوید در این ویدیو از پلیس درخواستِ کمک می‌کند و به افسری که پایش را روی گردنِ او گذاشته و او را به زمین فشار می‌دهد، می‌گوید: «نمی‌توانم نفس بکشم.»