فرادید | سینما - تلویزیون

Faradeed

سریال

سریال "صفر ۲۱"؛ خودگویی و خود خندی؟!

ولی در کمال تعجب، این فلاش‌بک‌ها نیز بامزه از آب درنیامده و تنها گریم بازیگران و تغییر ظاهر آن‌ها است که جلب توجه می‌کند. از سویی دیگر باید به پخش پشت‌صحنه‌های سریال اشاره کرد که در پایان هر قسمت پخش می‌شود.
همه چیز درباره سریال

همه چیز درباره سریال "نون خ ۳"

شاید وقتی سعید آقاخانی و امیر وفایی تصمیم گرفتند کارگردانی و نویسندگی سریال «نون خ» را برعهده بگیرند فقط خودشان پیش‌بینی می‌کردند سریالی که آن‌ها در برابر دوربین قرار می‌دهند، قرار است به یکی از بهترین سریال‌های کمدی چند سال اخیر تلویزیون تبدیل شود.

بیوگرافی بازیگران سریال "صفر بیست و یک (021) "

در حال حاضر نام سیامک انصاری، سید جواد رضویان، امیر حسین رستمی، نگار عابدی، سیاوش طهمورث، سروش جمشیدی، رویا میر علمی وعلیرضا استادی به عنوان بازیگران شاخص سریال تلویزیونی "صفر بیست و یک (۰۲۱) " مطرح است. اما در این گزارش بیوگرافی بازیگران اصلی سریال صفر بیست و یک آمده است.
سریال

سریال "صفر بیست و یک"؛ هر آنچه که باید درباره سریال «021» بدانید!

براساس برخی اخبار غیر رسمی، قرار است که سریال "صفر بیست و یک 021" در چهار فصل ساخته و پخش شود. البته در حال حاضر فصل اول آن ساخته شده و از روز دوشنبه روی آنتن می‌رود. مجموعه تلویزیونی "صفر بیست و یک (021) " پیش از این "نیوجرسی" نام داشت که در میانه فیلمبرداری تغییر نام داد. درست همان زمان بود که موضوع ۹۰ قسمتی بودن این سریال کمدی تلویزیونی مطرح شد.

"مختارنامه" باعث شد دو بار سکته کنم

در ابتدا قرار بود جمشید هاشم پور بازیگر نقش مختار ثقفی باشد، اما در جلسه نهایی گفت: نگران است که مبادا با توجه به طولانی بودن زمان فیلمبرداری سریال، نتواند از پس کار بربیاید.
تلویزیون ماند و جواد خیابانی!

تلویزیون ماند و جواد خیابانی!

حالا که مزدک رفته و عادل بیرون از گود مانده؛ حالا که یوسفی و احمدی دلخوش به مجری‌گری شده و علیفر هم آن‌قدر سوتی داده که گزارش‌نکردنش بهتر از گزارش‌کردن است، جواد خیابانی چه می‌کند؟
سریال

سریال "سرزمین کهن"؛ چالشِ ۷ ساله شبکه سه

قط چند قسمت از این مجموعه از آنتن شبکه سه سیما پخش شد که با انبوهی از اعتراضات قوم بختیاری روبه‌رو شد و البته ۷۰ نفر از نمایندگان (ترک، لر، کرد، بلوچ، عرب و...) مجلس شورای اسلامی، با بیانیه‌ای خواستار توقف توهین‌های مکرر صداوسیما به مردم بختیاری شدند.
مسابقه

مسابقه "ایرانیش"؛ کمبود هیجان و جذابیت

این بازیگر فعلا در قسمت اول معمولی ظاهر شده است. لحن صحبت کردن و اجرای او مخاطب را به یاد بعضی بازی‌ها یا دیالوگ گفتن اش می‌انداخت. در واقع پوریا پورسرخ در مقام مجری چندان از پوریا پورسرخی که به عنوان بازیگر دیده بودیم فاصله نگرفته بود.
سریال

سریال "ستایش" و داستانی که ادامه ندارد!

در فصل سوم، سرنوشت شخصیت‌های منفی با دستگیر شدن، مرگ یا پشیمانی به پایان رسید و پرونده آن‌ها هم بسته شد، بنابراین غیبت شخصیت‌های منفی هم دلیل مهمی است که «ستایش» نتواند در فصل چهارم ادامه پیدا کند.

عادل فردوسی‌پور با "۹۰" برمی‌گردد؟

سرافراز یکی از چهره‌های سیاسی است که بعد‌ها از عادل فردوسی‌پور حمایت کرد و گفت که خبر دارد به او پیشنهاد‌های زیادی از تلویزیون‌های خارجی شده و عادل همه را رد کرده است. او از بیرون‌ماندن چنین چهره‌ای از صداوسیما، ابراز ناراحتی کرد.

مجری توهین می‌کند تلویزیون پخش می‌کند!

این بخش از صحبت‌های او صبح روز گذشته در فضای مجازی بازتاب زیادی داشت تا اینکه مدیر روابط‌عمومی باشگاه پرسپولیس به آن واکنش نشان داد و گفت: اگر مجری مذکور در تلویزیون عذرخواهی نکند، رسما باشگاه از او شکایت می‌کند.
سریال

سریال "آقازاده"؛ کلیشه‌ای و عوام زده

اگر منتظر هستید این سریال چیز‌های عجیبی را افشا کند سخت در اشتباه هستید و شاید مانند یکی از رییس‌جمهور‌های گذشته مدام «بگم بگم» می‌کند؛ انگار همان نگاه و روحیه در این سریال حاکم است.
پرطرفدار