فرادید | سینما - تلویزیون

Faradeed

شو‌های تلویزیونی با صندلی‌های خالی

شو‌های تلویزیونی با صندلی‌های خالی

طبق روال معمول، هنگام آغاز برنامه و ورود مهران مدیری، در زمان ورود مهمان یا پایان گفتگو‌ها و بعد از بعضی شوخی‌های مهران مدیری یا مهمانان صدای تشویق و خنده تماشاگران به گوش می‌رسید و غیبت تماشاچیان لطمه خاصی به «دورهمی» نزده بود.
نون خ. جایگزین پایتخت می‌شود

نون خ. جایگزین پایتخت می‌شود

این سریال به کارگردانی سعید آقاخانی از بیستم فروردین و همزمان با شب نیمه شعبان پخش خواهد شد و تا ۵ اردیبهشت هر شب حوالی ساعت ۲۲:۱۵ پخش می‌شود.
واکنش قالیباف به طنز عروسکی شبکه سه سیما

واکنش قالیباف به طنز عروسکی شبکه سه سیما

مرحوم گل آقا در طنز فاخر سیاسی صاحب سبک بود، استفاده از تجربیات ایشان را در ادامه راه به دوستان پیشنهاد می‌کنم؛ اما با کسانی شوخی کنید که تحمل داشته باشند و این برنامه فقط یک ⁧اتفاق ⁩نماند!
تلویزیون در خانه ماندن را جدی نمی‌گیرد

تلویزیون در خانه ماندن را جدی نمی‌گیرد

این امر نشان می‌دهد صدا و سیما نیز مانند بسیاری از مردم و حتی مسئولان خطرناک بودن این بیماری واگیردار را جدی نگرفته است و همچنان به دنبال کسب درآمد از راه تبلیغ است.

"عصرجدید"، برنامه ای انحصارطلب؟!

این استاد فرهنگ و رسانه در عین حال هشدار می‌دهد: جامعه، جامعه‌ی غمگینی است و برنامه «عصر جدید» هم بیش از هر چیز دیگری می‌تواند بر روی نشاط اجتماعی تمرکز داشته باشد و تاثیرگذار باشد.
بازگشت

بازگشت "پنج ستاره" با جوایزغیرنقدی

جایزه نقطه امن اول ماشین لباس شویی، نقطه امن دوم ماشین ظرف شویی و نقطه امن سوم یک یخچال سایدبای‌ساید است. اگر شرکت‎کننده‌ای به نقطه امن دوم برسد، دو جایزه را می‌برد و اگر به نقطه امن سوم برسد، هر سه جایزه را کسب می‌کند.

"عصر جدید۲" در چالش کرونا

این چند قسمت با در نظر گرفتن موارد بهداشتی از جمله استفاده از تب سنج، ماسک و لوازم ضدعفونی‌کننده برای عوامل برنامه، شرکت کنندگان و همراهان آن‌ها تصویربرداری و ضبط شده است.
تبلیغات تلویزیونی با طعمه سلبریتی ها!

تبلیغات تلویزیونی با طعمه سلبریتی ها!

حضور بازیگران در تبلیغ محصولاتی مانند سس گوجه‌فرنگی، چای، نوشابه و مایع لباس شویی، توجیه یا لزوم خاصی ندارد و به واسطه شهرت هنرمندان، صرفا برای ایجاد جذابیت در تبلیغ از آن‌ها استفاده شده است.

"مافیا" و انتخاب نامناسب علیرام نورایی

تقریبا یک هفته است که سری دوم این مسابقه، در غیاب بهنام تشکر و با تغییرات تازه، دوباره از شبکه سلامت روی آنتن رفته است. با این حال به نظر می‌رسد برخی تغییرات مسابقه در سری دوم، به کیفیت آن لطمه وارد کرده است.
چرا برخی برنامه‌های زنده تلویزیون تولیدی شد؟

چرا برخی برنامه‌های زنده تلویزیون تولیدی شد؟

در مواردی شاهد ایرادات فاحش ناخواسته در برنامه از سوی کارشناسان و گاه مجریان بوده‌ایم که تلویزیون بنابر مصالح عمومی و احترام به حقوق مخاطبان و به‌خصوص دلسوزان منصف رسانه باید این موارد را به حداقل ممکن برساند.
صحبت‌های عوامل و بازیگران سریال وارش

صحبت‌های عوامل و بازیگران سریال وارش

برای پیدا کردن هرکدام از لوکیشن‌ها زمان زیادی صرف کردیم تا یک جغرافیا را برای مخاطبان بسازیم. به نوعی به این صورت هم رغبت برای دیدن اثر دیده شود و همچنین به آن محیط کمک کند.
ضبط

ضبط "دورهمی" متوقف شد

با توجه به اتفاقات اخیر، ضبط برنامه «دورهمی» متوقف و قرار با تمامی میهمانان برنامه کنسل شد.