فرادید | سینما - تلویزیون

Faradeed | فرادید اخبار

مجید صالحی در برنامه دورهمی

این قسمت از برنامه دورهمی قرار بود در خردادماه ۱۳۹۹ روی انتن رود، اما به دلیل حواشی حضور مجید صالحی در برنامه "ام شو" ۹ ماه به تعویق به افتاد.
سریال‌های نوروزی ۱۴۰۰ کدامند؟

سریال‌های نوروزی ۱۴۰۰ کدامند؟

«نون. خ»، «همبازی» و «بوتیمار» که قرار است از شبکه‌های یک، دو و سه سیما پخش شوند به احتمال زیاد در نوروز ۱۴۰۰ روی آنتن خواهند رفت.
فینالیست‌های عصر جدید کامل شدند

راهیابی گروه مجاز به فینال عصر جدید

دیشب در برنامه عصر جدید با اعلام رأی مردمی، گروه مجاز توانست با کسب دو میلیون و ۶۴۱ هزار و ۲۷۷ رای به فینال عصر جدید راه پیدا کند.

ویدئو/ اجرای گروه فرشتگان نینجا در عصر جدید

گروه فرشتگان نینجا با حرکات ورزشی ویژه و خاص خود در مرحله اول عصر جدید آنچنان همه را شگفت زده کردند که بشیر حسینی زنگ طلایی را برایشان به صدا درآورد و آن‌ها مستقیم به مرحله نیمه نهایی آمدند.

اکبر عبدی از سریال نون. خ جدا شد

سعید آقاخانی در جمع خبرنگاران گفت: «قرار بود اکبر عبدی هم در این سریال حضور داشته باشد، ولی متأسفانه مشکلاتی پیش آمد که خودش دوست نداشت در کار باشد.»
رقابت زمستانی خندوانه با دورهمی؟!
بازگشت رامبد جوان به تلویزیون

رقابت زمستانی خندوانه با دورهمی؟!

روند رخداد‌ها و گفته‌ها نشان از این دارد که شاهد سومین خلف وعده رامبد جوان نخواهیم بود و مخاطبانی که خودشان را آماده کرده بودند تا خندوانه جدید را در شب یلدا تماشا کنند، با حدود ۵۰ روز تأخیر فصل هفتم این برنامه را خواهند دید.
شروع خوب سریال باخانمان!

شروع خوب سریال باخانمان!

موقعیت‌های کمدی سریال که بتواند از مخاطب خنده بگیرد، کم بوده و باخانمان برای این که به سریال کمدی موفقی تبدیل شود، احتیاج به بار کمدی سنگین‌تری دارد.
روایتِ تاریخ در فیلم روز‌های ابدی

روایتِ تاریخ در فیلم روز‌های ابدی

«روز‌های ابدی» فصل دومی هم دارد که هنوز ساخته نشده است. فصل دوم سریال مربوط به حوادث حین گروگان گیری تا کودتای نوژه و پایان جنگ تحمیلی است.
بازگشت سه برنامه پرمخاطب به تلویزیون

بازگشت سه برنامه پرمخاطب به تلویزیون

وعده‌های جوان برای ساخت خندوانه به آبان امسال موکول شد. اتفاقی که با پست جدید اینستاگرامی او رنگ جدی به خودش گرفت و به نظر می‌رسد او قصد دارد تا قبل از شروع زمستان پخش «خندوانه» را آغاز کند.