فرادید | سینما - تلویزیون

Faradeed

"مختارنامه" باعث شد دو بار سکته کنم

در ابتدا قرار بود جمشید هاشم پور بازیگر نقش مختار ثقفی باشد، اما در جلسه نهایی گفت: نگران است که مبادا با توجه به طولانی بودن زمان فیلمبرداری سریال، نتواند از پس کار بربیاید.
تلویزیون ماند و جواد خیابانی!

تلویزیون ماند و جواد خیابانی!

حالا که مزدک رفته و عادل بیرون از گود مانده؛ حالا که یوسفی و احمدی دلخوش به مجری‌گری شده و علیفر هم آن‌قدر سوتی داده که گزارش‌نکردنش بهتر از گزارش‌کردن است، جواد خیابانی چه می‌کند؟
سریال

سریال "سرزمین کهن"؛ چالشِ ۷ ساله شبکه سه

قط چند قسمت از این مجموعه از آنتن شبکه سه سیما پخش شد که با انبوهی از اعتراضات قوم بختیاری روبه‌رو شد و البته ۷۰ نفر از نمایندگان (ترک، لر، کرد، بلوچ، عرب و...) مجلس شورای اسلامی، با بیانیه‌ای خواستار توقف توهین‌های مکرر صداوسیما به مردم بختیاری شدند.
مسابقه

مسابقه "ایرانیش"؛ کمبود هیجان و جذابیت

این بازیگر فعلا در قسمت اول معمولی ظاهر شده است. لحن صحبت کردن و اجرای او مخاطب را به یاد بعضی بازی‌ها یا دیالوگ گفتن اش می‌انداخت. در واقع پوریا پورسرخ در مقام مجری چندان از پوریا پورسرخی که به عنوان بازیگر دیده بودیم فاصله نگرفته بود.
سریال

سریال "ستایش" و داستانی که ادامه ندارد!

در فصل سوم، سرنوشت شخصیت‌های منفی با دستگیر شدن، مرگ یا پشیمانی به پایان رسید و پرونده آن‌ها هم بسته شد، بنابراین غیبت شخصیت‌های منفی هم دلیل مهمی است که «ستایش» نتواند در فصل چهارم ادامه پیدا کند.
عادل فردوسی‌پور با

عادل فردوسی‌پور با "۹۰" برمی‌گردد؟

سرافراز یکی از چهره‌های سیاسی است که بعد‌ها از عادل فردوسی‌پور حمایت کرد و گفت که خبر دارد به او پیشنهاد‌های زیادی از تلویزیون‌های خارجی شده و عادل همه را رد کرده است. او از بیرون‌ماندن چنین چهره‌ای از صداوسیما، ابراز ناراحتی کرد.
مجری توهین می‌کند تلویزیون پخش می‌کند!

مجری توهین می‌کند تلویزیون پخش می‌کند!

این بخش از صحبت‌های او صبح روز گذشته در فضای مجازی بازتاب زیادی داشت تا اینکه مدیر روابط‌عمومی باشگاه پرسپولیس به آن واکنش نشان داد و گفت: اگر مجری مذکور در تلویزیون عذرخواهی نکند، رسما باشگاه از او شکایت می‌کند.
سریال

سریال "آقازاده"؛ کلیشه‌ای و عوام زده

اگر منتظر هستید این سریال چیز‌های عجیبی را افشا کند سخت در اشتباه هستید و شاید مانند یکی از رییس‌جمهور‌های گذشته مدام «بگم بگم» می‌کند؛ انگار همان نگاه و روحیه در این سریال حاکم است.
چرا

چرا "علی صبوری" به تلویزیون رفت؟!

در چنین وضعیتی، اقدام مدیران شبکه ۳ و عقد قرارداد، آن هم به صورت طولانی‌مدت با چهره‌ای جوان و بااستعداد مثل علی صبوری، قابل تحسین است. پیشتر در «خنداننده شو» دیده‌ایم که صبوری، دارای لوازم اولیه برای تبدیل شدن به یک ستاره کمدی است.
سریال

سریال "جشن سربرون"؛ روایت دوران قبل از مشروطه

سریال «جشن سربرون» مجموعه‌ای ٣٠ قسمتی به تهیه‌کنندگی حسن نجاریان و کارگردانی مجتبی راعی است. این مجموعه به سفارش سیما فیلم تولید می‌شود و به روایت دوران قبل از مشروطه می‌پردازد.
مجری شدن به این سادگی نیست!

مجری شدن به این سادگی نیست!

بعضی از مجری-بازیگر‌ها مانند پژمان بازغی یا حمید گودرزی جایگاه خود را به عنوان مجری تثبیت کردند و با فصل جدید برنامه‌ای که اجرا می‌کردند در تلویزیون ماندگار شدند.
سریال

سریال "وضعیت سفیـد"، ماندگار در ذهن مخاطب

یادم هست که در زمستان این سکانس را بالای ۶۰ برداشت فیلم برداری کردیم و من به آستانه یخ زدن رسیدم. هر سری اشتباهات سر قورباغه بود که مدام جا‌های مختلف قرار می‌گرفت و کارگردان دوست داشت دقیق بیاید سر جایش!
در صدا و سیما چه خبر است؟
داستان سریال‌های بی سر و ته به کجا می‌رسد

در صدا و سیما چه خبر است؟

در این مدت نه خبری از ادامه تصویربرداری سریال «نون. خ. ۲» منتشر شده و نه اصلا مشخص است چه زمانی ادامه سریال پایتخت ۶ ساخته می‌شود؟ گویی سازندگان هم بدشان نمی‌آمده که بعد از چند ماه وقفه، بودجه و کد مجزای دوباره‌ای برای از سر‌گیری ادامه سریال‌ها تعریف شود.
رضا رشیدپور، یک دکور پرخرج و دیگر هیچ

رضا رشیدپور، یک دکور پرخرج و دیگر هیچ

در میان این اسامی، رضا رشیدپور توانسته تا حدودی حضورش را در تلویزیون استمرار بخشد. هر چند که او هم ممنوع‌التصویری و قطع یکباره برنامه‌هایش را تجربه کرده است، اما همچنان جزو مجریان قابل تأیید رسانه ملی است.
سریال ناتمام ماندن قصه‌ها

سریال ناتمام ماندن قصه‌ها

درباره سریال «زیرخاکی» هم باید تا زمان نامعلومی منتظر تصویربرداری دو قسمت پایانی آن باشیم! سریال «بچه مهندس ۳» هم به دلیل شیوع کرونا کمی کوتاه شده است.