فرادید | سینما - خبر

Faradeed | فرادید اخبار

بازگشت رضا عطاران به سریال سازی
عطاران در برابر تلویزیون؟!

بازگشت رضا عطاران به سریال سازی

مدتی پیش در حاشیه اکران فیلم شیشلیک در برج میلاد، رضا عطاران رسما از ساخت سریال تازه‌اش پس از سیزده سال خبر داده بود. او در مصاحبه مطبوعاتی اش اعلام کرد: «قرار هست سریالی برای نمایش خانگی کار کنیم که احتمالا برای سال آینده شروع بشود و متن‌هایش دارد نوشته می‌شود.»

اعلام برگزیدگان هفتاد و هشتمین دوره جوایز گلدن گلوب

انتخاب نامزد‌های جوایز این دوره از گلدن گلوب انتقادات بسیاری را برانگیخت. در حالی که فیلم‌های تحسین شده‌ای، چون «۵ هم‌خون» نادیده گرفته شدند، سریالی متوسط و کمتر شناخته شده، چون «امیلی در پاریس» به شکلی بحث برانگیز به جمع نامزد‌های جوایز راه پیدا کرد.
مجموعه تلویزیونی شبکه پنج

همه چیز درباره سریال نوروز رنگی

سریال نوروز رنگی در حال تولید برای گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما بوده و قرار است شب‌های نوروز بر روی آنتن صدا و سیما قرار گیرد. بازیگرانی همچون رابعه اسکویی، علی مسعودی و یوسف تیموری در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.
جوایز سینمایی گلدن گلوب ۲۰۲۱ امشب اهدا می‌شود

حواشی مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۱

این در حالی است که گلوب برخلاف اسکار جوایز خود را به دو رده کلی دراماتیک و غیر دراماتیک تقسیم کرده و آن‌ها را به‌طور مجزا ارزش‌گذاری می‌کند و اضافه براین به مدیوم تلویزیون و بهترین‌های آن هم می‌پردازد.
همه چیز درباره فصل جدید خندوانه

همه چیز درباره فصل جدید خندوانه

اما این بار به نظر می‌رسد که ساخت فصل جدید خندوانه کاملا جدی بوده و به تازگی ساخت دکور جدید این برنامه در برج میلاد به پایان رسیده و ضبط برنامه نیز از هفتم اسفندماه امسال آغاز شده است. این فصل از برنامه خندوانه با ضبط چند قسمت، پخش خود را نیز به زودی آغاز می‌کند. قرار است این برنامه در روز‌های پایانی اسفندماه و قبل از نوروز ۱۴۰۰ روی آنتن شبکه نسیم قرار گیرد و تا بعد از ماه مبارک رمضان هم روی آنتن باشد.

هیچ فیلمی متقاضی اکران نوروز نیست؟

سینمادار‌ها در تلاش‌اند تا صاحبان فیلم‌های «درخت گردو» محمد‌حسین مهدویان، «دینامیت» مسعود اطیابی و «چپ راست» حامد محمدی را برای اکران در نوروز راضی کنند.
همه چیز درباره سریال جلال ۲

همه چیز درباره سریال جلال ۲

در فصل جدیدی که از سریال جلال ۲ به نمایش درآمده است عمار تفتی همچنان ایفاگر نقش جلال بوده و حمیرا ریاضی نیز دیگر بازیگری است که از فصل گذشته سریال را همراهی می‌کند. البته، در این فصل همایون ارشادی و مهران رجبی نیز به جمع دیگر بازیگران سریال جلال ۲ اضافه شده اند.
پخش سری دوم شب‌های مافیا در نوروز ۱۴۰۰

پخش سری دوم شب‌های مافیا در نوروز ۱۴۰۰

خبر رسیده سری دوم رئالیتی‌شوی شب‌های مافیا حالا در مرحله پیش‌تولید قرار گرفته و قرار است عید نوروز پخش شود. در سری اول، ۳۶ هنرمند در ۴ فصل شرکت کردند و این بار ۴۲ نفر از هنرمندان در جزیره کیش، بازی را پیش خواهند برد.

نامزدی شهاب حسینی در جشنواره فیلم فنلاند

فیلم هر روزی اکنون اولین ساخته بلند حامی رمضان کارگردان ایرانی - فنلاندی، با بازی شهاب حسینی و شبنم قربانی در ۶ بخش کاندیدای جوایز یوسی، مهم‌ترین جوایز سینمایی در فنلاند شده است.