فرادید | مجله فوتبال - ایرانی

Faradeed | فرادید اخبار

فرهاد مجیدی گزینه ایدئالی است؟

اگرچه تا زمان نگارش این مطلب به‌صورت رسمی جزئیاتی از قرارداد فرهاد مجیدی با استقلال منتشر نشده، ولی به نظر می‌رسد فرهاد مجیدی این بار با قراردادی دو‌ونیم ساله هدایت استقلالی‌ها را به دست گرفته است.
بازار عجیب نقل و انتقالات فوتبال

قیمت یک بازیکن چگونه تعیین می‌شود؟

با تمام این تفاسیر و حتی اگر وضعیت مالی باشگاه‌ها هم خوب باشد نبود یک ساز وکار مشخص برای قیمت‌گذاری بازیکنان به شدت احساس می‌شود. امروزه و در فوتبال ما تنها یک عامل در تعیین قیمت بازیکن دخیل است و آن هم قدرت ایجنت یا به زبان خودمانی دلال آن بازیکن است.

رأی فدراسیون جهانی جودو برای ایران چه خواهد بود؟

از آنجا که تعلیق دائمی و نامحدود بوده، این موضوع باید بار دیگر در کمیته انضباطی فدراسیون جهانی جودو مورد بررسی قرار گیرد. ایران همچنین باید مبلغ ۵ هزار فرانک سوییس بابت هزینه‌ها به فدراسیون جهانی جودو پرداخت کند.
شهاب الدین عزیزی خادم کیست؟
حاشیه و متن انتخابات فدراسیون فوتبال

شهاب الدین عزیزی خادم کیست؟

گرچه انتخابات فدراسیون فوتبال و انتخاب شهاب الدین عزیزی خادم بدون هیچ مشکلی برگزار شد. اما زلزله پس از پایان مجمع و انتخابات رخ داد. در اولین و مهم‌ترین واکنش علی کریمی پس از معلوم شدن نتیجه انتخابات به خبرنگاران گفته بود: «با تاخیر روز مهندس را به دوستان و مهندسان عزیز تبریک بگویم و برایشان آرزوی موفقیت کنم.»

ریاست فدراسیون فوتبال به چه کسی می‌رسد؟

مصطفی آجرلو، شهاب‌الدین عزیزی خادم، کیومرث هاشمی و علی کریمی (به ترتیب حروف الفبا) چهار نفری هستند که پا به این عرصه گذاشته‌اند و با برنامه‌های خود امیدوار به خروج فوتبال ایران از رکود هستند و قصد دارند فدراسیونی بدهکار را از بحران خارج کنند.
وقتی قرارداد‌ها هیچ اعتباری ندارند

خطیبی و تراکتور آلومینیوم را دور زدند؟

دو روز بعد از عقد قرارداد یک و نیم ساله خطیبی با تراکتور بالاخره مدیران آلومینیوم نسبت به این مساله واکنش نشان دادند. واکنشی که به ابهام بزرگی در رابطه با این نقل و انتقال تبدیل شد.

شرط جالب علی کریمی برای حضور در یک برنامه اینترنتی

تنها شرط او این بود که حامی مالی برنامه مبلغ ۲/۵ میلیارد تومان معادل هزار تبلت به خیریه کمک شود. این تنها شرط حضور او در برنامه ما بود که حامی مالی برنامه هم این شرط را پذیرفت و چک نمادین آن در داخل استودیو به علی کریمی تحویل داده شد.

ترین‌های نیم فصل اول لیگ بیستم فوتبال

سپاهانی‌ها با وجود این‌که در رده دوم قرار گرفتند با ۲۵ گل توانستند عنوان بهترین خط حمله لیگ را به دست آورند. سجاد شهباززاده مهاجم سپاهانی‌ها نیز با ۱۲ گل آقای گل نیم فصل لیگ برتر شد.